Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tajcsi

    senior tag

    Rendőr dicsekszik a kollégájának:
    -Képzeld, vettem a fiamnak egy légót, rá volt írva, hogy 1-3 évig de én összeraktam 6 hónap alatt.

    Rendőrök megbeszélik az őrsön, mivel unalmas már nekik, hogy játszanak egy kemény,férfias játékot.
    A szoba közepébe raknak egy fazekat majd 3 lépésnyi távolságból bele kell köpni taknyot-nyálat. Aki mellé köp, annak egy kortyot kell inni a cuccból.
    Elkezdik a kis tanoncok, csak úgy belerezegnek az ablakok a nagy "előkészületbe" a köpésekhez. Köp az egyik, a másik, a harmadik, mindnek sikerül, no meg már jó háromnegyedéig van a fazék a takony-nyál egyvelegben, mikor is a főtörzs úron van a sor, akinek a köpete a fazék fülén landol.
    Nincs mese, odamegy a fazékhoz szájához veszi nyel egyet, majd még egyet és még egyet és így szépen lassan kiissza az egész fazék tartalmát.
    A rendőrök megrökönyödve hagyják el a termet, csak egy hadnagy lép oda a főnökhöz és remegve kérdezi meg tőle:
    -Na de főnök, csak egy kortyot kellett volna innia...
    -...maga szerint megittam volna, ha eltudom harapni...?!

    Na jó ez durva de azé' ez az egyik legjobb :P

    más: külföldről nem látok egy babo violent szervert sem. Tényleg beszűntették őket vagy valami gubanc van nálam? :F

    [ Szerkesztve ]

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Új hozzászólás Aktív témák