Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz venom8888 #35727 üzenetére

    Minden információt megosztottam már veled a eBay topikban. Nincs több.
    Kérdezel, de nem adsz meg lényeges információt, az hogy a PayPal fiókod, a bankod, bankkártyád angol.

    Azt is írtam, hogy ne a gyors withdraw-al próbálkozzál. Az is célszerű ha banknál megy az utalás hétvégén is. Most az is kiderült hogy a bankszámlád sem volt rendesen hozzárendelve. Mivel itt nem igazán látjuk az angol PayPal fiók működését és az általános információk alapján történt beállítások ellenére sem megy akkor a PayPal segítő oldalai vagy az ügyfélszolgálata tud csak segíteni.
    Arra még egyszer rápontosítok, amelyik bankszámlát használni akarod a weithdraw-ra az tud fogadni más banktól utalást? Arra megy a jövedelmed? Igazi bankszámla vagy valami Revolut szerű számla?

    Akkor legyen itt is :F
    a legutolsó hsz-től vissza felé.

    A többiek tájékoztatására angol fiók viszonylatról van szó, nem magyar fiók dolgok.

    Lényeg az hogy a bankszámládnak nem kártyaszámlának kell lenni, hanem egy normál bankszámla. Mifelénk a kártyák egy főszámlához (erre kapjuk a fizetésünket , a jövedelmet és erről utaljuk a szolgáltatóknak a pénzt) tartozó kártya alszámláról kapnak pénzt.
    Főszámláról mi teszünk át a kártya alszámlára és azt a pénzt tudjuk elkölteni. Persze van olyan is hogy a főszámlához kapcsolt direkt a bankkártya. Annyit kell tudni hogy a PayPal egyenlegről csak a főszámlára lehet pénzt kiküldeni. A kártya alszámla külső utalást nem fogad. Az angol bankok esetén is így működhet.
    Nálad az angol PayPal fióknál kétféleképp küldhetsz ki pénz.
    Ha a bankszámla a fentiek szerint főszámla, akkor azt próbáld meg hogy belépsz és a baloldali menüben válaszd a Withdraw funds menüpontot és onnan kezdeményezd.

    A bankszámlát előtte fel kell venni a PayPal-ra.
    Baloldali menü Bank accounts and cards,
    Add a bank account or card,
    Bank accounts és a Link a bank account.
    Vagy a felső menü sor Wallet, Bank accounts és a Link a bank account

    (I)A PayPal egyenlegről való pénz kiküldés és a PayPal-al történő fizetés két különböző dolog. "Nem tudnak egymásról".
    Ha kapsz egy utalást a bankszámládra neked ott semmiféle engedélyezésről, kód küldésről nincs szó.(/I)

    Ha az egyenlegre kapsz pénzt, az ott is marad. Nincs automatikus akármi.
    Én inkább kiküldésnek mondanám, amikor belépsz abba a kiküldési menüpontba akkor feladja hogy mennyi pénz küldhető ki?
    A bejövő pénz állapota Befejezett, Complete, nem Held, várakozó?
    Azt a bankszámlát kell megadni ami a pénzforgalmi számlád, amelyre kapod a fizetésed ésa melyről utalsz pénzeket a kártya alszámla az nem használható.
    A PayPal topik Összefoglalóban ott vannak a szükséges információk, leírások.

  • V/

    Topikgazda

    válasz venom8888 #35729 üzenetére

    A bankod szokott a hiba okozója lenni, nálam tökéletesen működik a bankszámlára való kiküldés. Ha ezzel a bankszámlával a direct debit feltételei szerint tudsz vásárolni, akkor nem PayPal a probléma. ha onnam a pénz jön a PayPal felé akkor oda menni is kell, főleg ha így vásárolsz és refund-ot kapsz és azt viszont látod a bankszámlán. Tehát működik az oda-vissza útvonal. A hétvégén biztos hogy könyvelik a dolgokat rögtön?

    [ Szerkesztve ]

  • V/

    Topikgazda

    válasz venom8888 #35731 üzenetére

    Amikor belépsz a PayPal-ra bal oldalt látszik hogy az egyenlegeden (PayPal balance) ott a pénz?
    Nálam most ott PayPal balance 1,48 USD látható, neked ott látnod kell azt amit szeretnél kiküldeni, persze gondolom font lenne.

    [ Szerkesztve ]

  • V/

    Topikgazda

    válasz venom8888 #35733 üzenetére

    Most visszanézve a hozzászólásaidat ezt a dolgot aminek ez a 68 fontja ott van nem január 19-én vették meg tőled?
    Nálunk ha kezdő ez eladó vagy régebben adott el valamit, akkor 21 napig a pénz hozzáférést a PayPal a vásárlói védelem biztosítása érdekében zárolja, felfüggeszti.
    Látszik ugyan az egyenlegen, de mellette ott van hogy a felfüggesztés miatt nem férhetünk hozzá és ez az értesítő e-mail-ben is benne van.
    Funds availability from eBay sales
    Based on your history as an eBay seller, funds you receive in your PayPal account from each of your eBay transactions may be temporarily held in a pending balance for up to 21 days before being released to your available balance, subject to other restrictions that may apply according to our User Agreement. This payment is currently being held in your pending balance as described above.

    Ha nálad ez a várakozás sincs, akkor már nem PayPal probléma, én írnák az Ügyfélszolgálatnak hogy segítsenek.

    [ Szerkesztve ]

  • V/

    Topikgazda

    válasz venom8888 #35735 üzenetére

    Nem is az eBay , hanem a PayPal. Akkor neked jó, bár nem igazán értem a különbség tételt. Azt írtad nem üzleti fiók, új eladás és nem vonták vissza ezt a szabályt, de nálad nincs várakozás. Így nekem már egyáltalán nem érhető a dolog.

    [ Szerkesztve ]

  • V/

    Topikgazda

    válasz venom8888 #35737 üzenetére

    Tényleg érdekel, hogy mi lesz a vége a dolognak. Majd jelezd már légy szíves. Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák