Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz v-paci #1514 üzenetére

    Azt nem lehet elérni...tegyük fel van egy fire alapú support. Akkor a searing touch unique ad +2 fire gem levelt, meg corrupttal kaphatsz még+1et. Az csak 23-as szint. Empower erre pl hatástalan, mivel az csak aktív gemre hat, supportra nem.

    Alendaar: Kicsit nekem is, de tudtam hogy ez lesz...nemesis előtt is ez volt. Én a sok síráson csak nevetni tudok, legalábbis ami a hivatalos fórumon megy...úristen BoR meg Aegis Aurora nerf...mintha nem lehetne tudni 2 hete hogy ezek nerfelve lesznek... :D

    A Vaal Pact-re írta valaki nagyon okosan. A CI karik ezentúl meggondolják mekkora dps-t stackelnek fel, mert nem teljesen éri meg nekik lemenni a vaal pact-ért, viszont kapnak ES buffot...viszont a másik oldalról a life base kariknak lehet már lesz értelme vaal pac-re menni, hisz megmarad a life regen illetve a potik is, csak a life leech lesz 60%-al gyengébb.

    Mellesleg úgy kompletten nézve, ha valami nem fog működni, vagy elrontja a játékot, azt úgyis kijavítják majd menet közben, mint nemesisnél. Ott is volt egy köztes patch, ami a blood magic mögötti passzív manareserve node-ot javította. Szerinte itt is várható lesz, kár izgulni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák