Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V3G3TA

    csendes tag

    SZiasztok aki találkozott már ezzel a jeélenséggel az ne tarsa magában, várom az ötleteket..!

    4-hónapja játszottam a POE-val utoljára, sajnos nem volt rá lehetőségem, mostanában de akkor STEAM-en.

    Viszont a minap újra szerettem volna játszani (új rendszer új gép ) láttam hogy frissült a POE- be lépek az oldalra (egy új account-tal le töltöm a klienst semmi gond.

    Majd az exe elindítása után az adatok összegyüjtésénél ki fagy "disconected from server before paching" szöveggel!!
    Elolvastam a fórumokat ki kapcsoltam a tűzfalat, rendszergazdaként futtatom, cofigot is törölltem javítottam a kliensel, de 10/10-szer ki fagy!!

    Érdekelne a megoldás vagy hogy hogyan lehet letölteni a POE-t mostanság hogy a régi karaktereimhez hozzá férjek!!
    :Y
    PRIVÁT beszélgetés

    "Én is gondoltamm már mindenre..??!!!
    Az a gond hogy nem steamos az account hanem poés és be is tudok lépni látom a karaktereket le töltöm a klienst ami befagy..!

    Tegnap egy gamer laptopon próbálkoztam ugyan így ott le volt töltve a POE csak be kellett lépnem és ment!!
    Nem értem mi lehet mikor utoljára játszottam rosszab perifériám volt...
    Nekem annyi megoldást nyujtana ha valahogyan le tudnám szedni a game-t max frissítem mert az accom jó!!
    Más gépen be tudok lépni amin le van szedve!

    :R :R :R

    Tegnap 3x gyalultam le a géprm 3 különdöző oprendszert tettem fel.. a Home, ultimate, és professionalt
    Az nem lehet hogy a winyóm amt használok az ketté van particionálva és hogy a c:-t törlöm mindig a D:-n vannak az adatok de be szemetel oda is a win és azért áll fent végig a gond lehet teljes gyalu kellene...??
    Amúgy tegnap az egyik telepítés után csináltam egy új szűz poés reget más emaillel de az sem ment..??
    Tanácstalan vagyok.. az egyik haverom megkértem mert jó fej hogy próbából szedje le a gamét tegye fel úra hogy megye és neki ment mondjuk win 10-en.. :O :O :O "

    Köszönöm ha tud valaki esetleg ötletet vagy megoldást!

Új hozzászólás Aktív témák