Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz kraftxld #1975 üzenetére

    ..azt azért szerintem Te is tudod, hogy a LIVE Mail egy másik program, más kezelőfelülettel, mint a Windows Mail.
    Alapból nem szeretek semmit, amiben live van, mert pl. offline is meg szeretném nézni a leveleim és - erre kiváló volt mind a Windows Mail, mind az OE -
    ha már másik programot vagyok mindenképp "köteles" megtanulni, akkor nem egy olyan program lesz szerintem, ami "live"-os :U

    ..viszont arra a kérdésemre (ami a lényegi része lett volna a hozzászólásomnak, de talán nem volt elég hangsúlyos) hogy egy pl. F : meghajtón lévő Windows Mail-ből hogyan tudom a legegyszerűbben importálni a postafiók beállításokat (vagyis ne kelljen kézzel felvennem őket) illetve a levelezést, üzenetszabályokat, stb. a lehető legkevesebb idő és energia ráfordítással, arra tudsz valami bíztatót mondani ?
    Mondok példát, mire is gondolok. pl. Windows Mail mentésére pl.van Windows Mail Backup, ami Windows Mail -> Windows Mail között egy mentésből a teljes levelezést, mappastruktúrástól, stb. menti/visszatölti.
    Azt szeretném megtudni, van-e valami belső import parancs, vagy külső szoftver, ami egyszerű és hatékony :F

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák