Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leone510es2

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!

    Lenne egy kis problémám a bannerekkel. Szóval csak annyiról lenne szó, hogy az egyik webáruházban, amit csináltam (www.pchost.hu/aruhaz) a bennereknél arra lenne szükség, hogy ne csak 1 db jelenjen meg random, hanem mondjuk egymás alatt három is. Mert úgy csináltam meg, hogy amikor az admin felületen hozzáadok egy bannert, akkor van egy olyan paramétere, hogy hol jelenjen meg. Bal oldalon, jobb oldalon, vagy középen. A forráskódban pedig ezáltal 3 db include van, mindegyikre külön. Vagyis:

    include('banner_box_bal.php');
    include('banner_box_jobb.php');
    include('banner_box_kozep.php');

    De ugye mindegyiknél egyszerre csak egy tud megjelenni és nekem ez nem jó. Ha pl két db bannert állítok be jobb oldalra, akkor mindkettő jelenjen meg, stb...

    Tudna valaki segíteni ebben? Már próbáltam többféle kiegészítő modult, de egyik sem volt jó.

    Előre is köszönöm!

  • leone510es2

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!

    Lenne egy fontos kérdésem, remélem valaki tud majd segíteni.
    Mióta ATW-s tárhelyen van a webshop (de a fizetős, nem ingyenes), azóta történnek furcsa dolgok. Most a legrosszabb az volt, hogy az index.php lett lecserélve és egy "Hacked by dr.timor" feliratú háttér jelent meg. Minden más megvan.
    Régebbi verziójú a webshop, 2.2 ha jól tudom.

    Az a kérdés, hogy ez most csak webshop miatt van, hogy nem biztonságos, vagy a tárhely miatt is? Az új verzióra (2.3.1) átállni mennyire lenne sok idő? Mert ahogy néztem az adatbázis is kicsit más, nem beszélve az oldal felépítéséről.

    Szóval valakinek van ötlete? Már az is jó lenne, ha tudnám hogyan védekezhetnék az ilyen feltörések ellen.

    Előre is köszönöm!

    Üdv, Leone510es

  • leone510es2

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy webshopom, és az lenne a gond, hogy nem működik jól a szállítási költség számolása. Mellékeltem egy képet az admin oldalról, és mint ott is látható, ezeket adtam meg az értékeknek: 1:1257,2:1332,3:1425,4:1525,5:1632,10:1796,15:1975,20:2271,25:2611,30:3133

    Ez elvileg jó nem? A gond az, hogy van egy 1.00 kilós (vagyis 1 kg) termék, és a beállítások szerint ugye 1257 Ft-nak kellene lennie az alap szállítási díjnak, vagyis pontosabban ehhez még jönne egy 120 Ft-os kezelési költség. De valamiért a 4 kg-hoz tartozó összeget számolja, vagyis 1645 Ft-ot (1525 + 120). Az utánvétes lehetőségnél is rosszul számol, ott is a 4 kilós összeget veszi alapul (1525+350+120).

    Hol lehet gond? Miért számol rosszul? Tud valaki esetleg olyan beállításról, amit ezt befolyásolná?

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák