Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz sbazsi #762 üzenetére

    Nálunk úgy működik, hogy én igyekszem az adatokat korrigálni, helyesbíteni és a Postázóba már a kijavított, helyes címet kell küldenem, mert mi fizetünk rá, ha 2x, 3x kell küldenünk egy csomagot a rossz címzés miatt...

    Nagyon sokszor annak is utánanézek, hogy az irányítószám biztosan jó legyen, nem kerülhet a csomagra Budapest/BAZ megye sem...

    Nagyon sokszor fel kellett hívnom a Vevőket, hogy ugyanmár közölje az emelet/ajtószámot is, mert a postás nem vadászkutya, hogy órákig csak őt keresse a 10.emeletes házban... (Jó, ezt nem így tálalom a Vevőnek, hanem udvariasan.)

    Én kijavítom a kisbetűs neveket, mert alapból nem engedek át a kezemen semmit, ami helytelen!!!

    Tegnap valaki beírta címnek : 2836 Baj ???...
    (Azt hittem, hogy elírta és ez Baja lenne???... Utánanéztem és milyen jó, hogy nem javítottam, mert tényleg létezik Komárom-Esztergom megyében Baj község, az irányítószáma alapján találtam meg.)

    Nagy segítségem ebben az ingyenes SZÓTÁR program, ebben van helység-irányítószám / irányítószám-helység kereső is. :C

    Ha a rossz címzés miatt visszajön a csomag, az nekünk többszáz Ft-os ráfizetést jelent!

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák