Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiabloCorsa

    őstag

    válasz DiabloCorsa #14181 üzenetére

    Ezt sort elírtam:

    A categories.php-ból 2 program fájl van, TEHÁT a nyelvi fájlokhoz NE másold át a customers.php-t. A 2 fájl nem azonos nem tudom melyik lesz jó.

    Így helyes:
    A categories.php-ból 2 program fájl van, TEHÁT a nyelvi fájlokhoz NE másold át a categories.php-t. A 2 fájl nem azonos nem tudom melyik lesz jó.

    A lényeg hogy ezt a bővítmény töröld le, telepítsd fel az egészet osc-t újból,

    DE nem a 2.3.3.4 verziót hanem a 2.3.3.1-t.

    Annál újabbat NE TEGYEN FEL SENKI.

    Nálunk természetes a készpénz fizetés az rendelt termék átvételkor vagy a banki utalásos fizetés.

    Ez a kettő a 2.3.3.1 utáni verziókban nincs.

    Hosszú vitám volt az oascommre-extra oldalt létrehozó pogromozókkal az UTF-8 vagy latin kódolásról.

    Szerintem magyar osc oldalon nincs szükség az UTF-8-ra csak problémákat okoz az őű ŐŰ betűkkel. Létezik latin2_hungarian_ci kódolás az adatbázisban, ez nekünk tökéletesen megfelel. Az adatbázisban pont úgy látható és módosítható az összes ékezetes betű az ő és ű is, ahogy a weboldalon látható.

    Tökéletesen működik az orosz nyelv ciril betlivel is. Az http://oscommerce-extra.hu/ régóta nem működik, én még vagyok.

    Az osc 2.3.3.1 utáni verziókat csak UTF-8 kódolással lehet telepíteni. Így számunkra használhatatlan.

    Diablo. Ha gumira van szükséged ...

Új hozzászólás Aktív témák