Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz brd #8924 üzenetére

    "Nem az XP-t kívánom védeni (vagy az Operát lehúzni), de Firefox, Chrome, IE8 alatt, sőt, másik gépen, ugyanezzel az Opera verzióval is jó (mármint nincsen sok üres sor), csak ebben az egyben nem."

    Próbáld meg a mai 3271-es buildet, abban állítólag javítottak GDI problémákat.

    "A "más" kiterjesztés bármi lehet, tehát nem tudom felvenni az ismert kiterjesztések listájába."

    Ezt hogy érted? Egy .zip-et vagy egy .mp3-at nem akar szövegként megnyitni. Nyilván az oldalon szarul van megadva a MIME-type. Jobbklikk a hivatkozáson és "Save As"

    De mondjuk van az .srt, .sub és .js, amit beállíthatsz a MIME type-oknál. A .php-t és az .xml-t nem ajánlom. Én egyszer állítottam be az .xml-t, mert nem akart exportálni Google Readerből a link pedig átirányítós volt, aztán 3 napig kerestem, hogy miért nem jelennek meg az RSS-ek szövegei és a plain/text-ként írott e-mailek. :DDD

    Szerintem még mindig jobb, mint FF-ben/Chrome-ban, ahol még egy rohadt képet sem lehet megnyitni mielőtt lemented, mert mindig menteni akarja, így gyakorlatilag lehetetlen a Google képkereső direktlinkelt változatát használni azokkal. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák