Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz dqdb #25254 üzenetére

    Nem lenne rossz valami látványos és érzékelhető frissítéssel is találkozni mostanság, bevallom, olyan 1-2 (?) hónapja semmi igazán kézzelfogható frissítést nem tudnék mondani, ami szembeötlő. :D
    Cserébe a különböző billentyűkombinációkkal előidézhető, teljesen változatos bughalmazt MINDEN nap, akár többször is elő tudom idézni... :U Csak intenzíven kell használni a billkombókat. Példa: Ctrl+0 (zoom visszaállítása alapértékre) a Ctrl+Tab hatását váltja ki (de azért legalább visszaállítja az eredeti fülön a nagyítás értékét, ahonnan kéretlenül elnavigált), VAGY épp a Ctrl+Tab adott esetekben iszonyatosan lekicsinyíti az oldalt, mintha sokszor megnyomtam volna a Ctrl+Numpad mínusz kombót, és UTÁNA vált fület, aztán ugye sokszor előforduló probléma a Ctrl+L-re előugró keresőablak, mintha a Ctrl+F-et nyomtam volna le, és még sorolhatnám*... Zseniális, valami óriási kavarodás van a billentyűkombináció-callback-eknél vagy -detektálásoknál (vagy tudja a bré, hol).

    Szerk.:
    *: most sikerült előidézni - csak hogy megerősítésre kerüljön, amiket írtam - egy Alt+D billentyűkombináció hatására a fülváltást, mintha Ctrl+Tabot nyomtam volna...

    Ja, még egy: felfedeztem, hogy mostanában fülváltások során sokszor a címsorba kerül át a fókusz, és ez rohadt bosszantó, amikor mondjuk azért váltok fület, mert meg akarom nézni egy hsz. előzményeit, majd folytatni a saját hozzászólásomat... ezt nem tapasztaltad? Persze lehet, hogy ez is ügyesen összefüggésbe hozható ezekkel a nevetségesen működő billentyűkombókkal, mert ugye fület is a billkombóval váltok.

    (#25273) zolikaDB:
    Arra utal, hogy globális problémáról van szó, nem böngészőspecifikusról. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák