Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz fatal` #14337 üzenetére

    Kiegészítő bug vagy nem tudom. Én ilyet még nem tapasztaltam.

    (#14338) Wolfskin: A YouTube-ra nem tudok mit mondani, használd a gyári Flashblockert, az működik.

    Az opera:cache csak akkor tárol, ha a lemez cache engedélyezve van.

    A Textarea Backup helyett használhatod a Jegyzetek panelt.

    Ctrl+F12->Haladó->Billentyűparancsoknál törölheted a Speed Dial-ra vonatkozó Ctrl+ parancsokat és akkor nem fog elnavigálni.

    A Unite-tal kapcsolatos problémádból kiindulva ráférne már egy teljes profiltörlés az Operádra.

    (#14339) daninet: 12.00-ban már javították, 11.50 véglegesben jelenleg annyit tudsz, hogy ilyenkor felfelé nyomod.

    Címsorban csak akkor van Suggestion, ha eléírod a "g" kulcsszót.

    (#14342) brd: A cookie alapú nem 1000 karakterig jó, hanem 4096-ig és sokkal instabilabb, mint a Local Storage alapú.

    A Local Storage 10.5x-ben (a legbugosabb Opera széria) nem mentett crash után. Most már ment.

    A probléma abból adódik, hogy csomó oldalon (ilyen például a blog.hu is) JavaScript alapú vagy AJAX-os hozzászólás doboz van. Ezeken a helyeken nem is fog működni semelyik, még a beépített megoldás sem.

    De mivel a kiegészítő elég régen frissült, nem kizárt, hogy bugos. De az már nem az Opera hibája. Elvileg 11.50-től már részleges File API támogatás is van. De widgetek File I/O-ját is használhatná már, ahogy a Dither-féle NoAds módosulat is azt használja.

    A JS-es szövegdobozok problémája azonban akkor sem oldódik meg.

Új hozzászólás Aktív témák