Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iff

    senior tag

    válasz ooszi #1788 üzenetére

    Szia! A célnak még sok is lenne, DE (nekem az első asrock alaplapom) ha nas-ra (OMV 1.4) másolok 15-25MB/s-nél (gigabites hálózaton ez elég karcsú) többet nem tudok kicsikarni belőle. Nas-ról 60-80MB/s. Fentebb írtam erről. Win7-nél 50MB/s fel-le, win8.1 70-80MB/s. A vas jó csak a "driver sz@r". Az is érdekes, hogy a hozzáadott usb3 driver nem is hozzávaló, hanem AMD-s kell. 5dbwinyót nem tudsz rákötni. 4db sata3-as csati van, ezek 2 külön sata3 2x és sata3A1 és A2. Max. 2db hdd és 1db ssd-t kötnék rá notebook tápról. Itt találtam sata power kábelt (3 X SATA/1 X 4PIN-15PIN). Nálam most is egy cf kártyáról megy a rendszer + 1hdd, de még egy hdd-t be szeretnék rakni azért is néztem ezt a kábelt. A ház egy codegen mx31-a2 lett végül, mert ebbe akár normál tápot is tudok rakni. Szét teszteltem, OMV 0.4-0.5-el 45-50MB/s volt le-fel másolás. Kipróbáltam openelec-el (HTPC-nek) érdekes nálam szinte, majd mindennél akadt a kép ill. 2K-4K videók akadnak, win. alatt 1080p-s, de alig terhelte a cpu-t 10-25%, 2k-nál már 100%-os volt. :F Ez az egyik legjobban felszerelt lap és AMD5350 cpu-t raktam bele. Nekem megfelelő lenne főként a fogyasztása miatt. 17-24W közötti 1db winyo). Ha megoldódna a nas-ra másolás az OMV-nél az nagyon jó lenne.

    [ Szerkesztve ]

    ..........""..........

Új hozzászólás Aktív témák