Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz g0dl #11343 üzenetére

    Hehe, én ilyet nem célzok meg :DDD
    Hdd-ssd kb. 70-200mb/.
    Ssd-n belül 70-1000mb/sec.
    Hdd- belül 40-200mb/sec.

    Hálózaton kb. 120mb/sec. Az ap kábelje már cat6-os. De a modem meg a pc-k között amit épp találtam.
    Olyan szempontból régi a pc, hogy a pc-ben egy ocz agility3, meg egy seagate barracuda van, a szerverbe meg nagy hirtelenjében egy wd5000lpcx került.
    Majd egyszer kimaxolom ha kell a fejlesztés. Most jelenleg a modem a plafon, 1gbps-nál a felhasználók szerintem 90valahány százaléka nem tud többet. Fővárosban van talán nagyobb vezetékes net a digi-től, vidéken meg a t-com trükközéssel tud csak többet.

    soldi3r
    Nincs rá szükség. Raspberry lett volna olyan 55 ezer, celeronnal kijöttem 65-70 körül, de többet tud, és elvileg tuti viszi a 4k videókat. Igaz a wifi meg 60mbps, szóval kábelen fog menni majd egyszer valamikor, akkor meg már chromecast sem kell. Egy xiaomi tv box 22 ezer, egy olcsóbb 10 ezer körül. Ugyan ott vagyok, akárhogy számolom.

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák