Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz WZP #69770 üzenetére

    Ez nem könnyü kérdés, elég sok tényezö befolyásolja.
    Vállalod-e a hazavitel-papírozást, vagy a könnyebb utat választod, és egyböl otthonit keresel. Van-e valami spéci igényed ( fényezés színe, recaro kagyló belsö, felszereltség ), ami miatt egy kokrét darabot kivársz, vagy jó lesz az, ami aktuálisan a piacon van.

    Ha otthon nézed, akkor nyilván egyszerübb, mert nem kell az importtal, papírozással bajlódni.

    Rápillantottam én is a HaHu-ra is, tényleg nincs most sok eladó, pár hónappal ezelött elég sok Volt fenn, 6-7-800 Ezer Ft körüli áron is.
    Otthon most elég népszerü kezd lenni, ahogy elérhetöbb árba került, Opeles csoportokban a Fb-on látni, hogy elég sokaknak van most, jellemzöen a szívó változat, ergo most pörög a piac.

    Ugyan az általános érvényü válasz ilyenkor is megállná a helyét, hogy Németországból valószínü nagyobb választékból tud az ember, esetleg egy kicsit jobban karbantartott darabot találni ( itt is ki lehet fogni leharcolt darabot természetesen ), de ahogy most kerestem mobile.de-n, ott is gyászos a találati lista...

    Gyakorlatilag 3800€-tól mennek a szívó motorosok elsö darabjai, de inkább 4-5 Ezer €, abban az ársávban pedig már találni több turbós autót is, az én Caravanom is ebben az ársávban ment el, szóval eléggé kezd kult-autó lenni ez is, ami meglátszik az áron. Plusz ugye az itteni árakra még rájön a regadó-papírozás, így érdemes számolni.

    Esetleg Svájci oldalakon érdemes még keresgélni, az otthoni OPC-k jelentös hányadát Svájcból importálták, ergo lehet ott vannak szép darabok alacsonyabb áron.

Új hozzászólás Aktív témák