Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz B-L-A-C-K #83071 üzenetére

    Felőlem bármibe belemehetünk :B

    Amit te szeretnél az azért baromira jó és kényelmes pozíció, mert olyan cikket, ami neked adalékra lebontva, legalábbis ilyen adalékra kihozza majd valid mérésekkel és minden egyébbel, hogy igen EZ tette tönkre a motort, grátisz nívós oldalon is kap helyet, nem lesz. Szerintem nagyjából sosem. Egyfelől, mert erre lebontani egy motorkárt az eleve fincsi téma. Vagy 2000 alkatrész és ugyanennyi anyaghiba, plusz felhasználási szokást kéne lerostálni. Ezt soha nem meri pofával senki bevállalni, főleg, ha utána megindulna egy pereskedés. Meg is indulna :B

    Azt meg nem tudom minek írom le megint ha sz@r lenne nem kapna olyan minősítést amilyet kapott, illetve világszerte se forgalmaznák már több mint 10 éve...:/

    Mint ahogy cigit meg alkoholt sem forgalmazunk, hiszen a hasznossági oldalon van 2 érv max, a károson meg 10 A4-es oldal. Pedig hajaj, hát az is van forgalmazva, italokra a világ összes minősítése ki van rakva :P

    Amit fixen tudunk: az olajnak semmilyen szempontból sem célja, hogy méz színű is maradjon. Sem esztétikai, sem műszaki indokot én nem tudok emellett. De ha van, jöhet. Ergo értelmetlen is ezzel foglalkozni.
    Másik gond, hogy miért nincs akkor eleve olyan olaj, ami "szép" is marad idővel gyárilag. Miért kell pacsulizni bele dolgokat.

    Amúgy adalékokról vannak jó írások, amik 1:1 bizonyíthatóak. Még talán TC-n is volt a súrlódáscsökkentőről. Gyűrűk alá a titán-nano-akármilyen darabok szépen bementek és adj neki :B Na ott elég hamar kibújt a szög, hogy hát jah, ez lehet sok volt a gépmadárnak.

    Nekem minden mindegy, nyilván nem az én verdám, megvenni sem akarom majd, szóval független vagyok. De, hogy azoknak a többnyire többszörösen diplomás túltenyésztett szerencsétlen vegyészeknek a munkájába utólag nem piszkálnék bele utólag, főleg, hogy racionális értelme sincs annak amit csinálok, az maximálisan biztos. /vélemény :R

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák