Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarkk22

    aktív tag

    válasz Bogyi007 #704 üzenetére

    Ez sokkal jobb az Xpedia U-nal, volt olyan a haveromnak, az szörnyű telefon... én lumia 520-rol váltottam, ami jobb az 530-nal, az 530nak borzalmas kijelzője van. ennek az open dott telefonnak viszont sokkal jobb még a lumia 520-nal is a kijelzője, meg konkrétan mindene, kivéve a kameraja, legalábbis a videózás. nekem már f@szom kivolt a wp-tol, több mint egy évig használtam, alig van rá alkalmazás és marha lassú, folyton tölt... ezzel szemben ez a telefon egy csoda, minden azonnal történik, hihetetlen sok alkalmazás van rá, és a kijelzője gyunyoru. szóval én biztos ezt vennem az 530 helyett, az egy nagy kalap fos, meg az 520hoz képest is.

    [ Szerkesztve ]

  • Degeczi

    nagyúr

    válasz Bogyi007 #704 üzenetére

    Ahogy a Nokia 530 céltopikjában írtam is, pont a napokban vettem egyet webshopból - és már vissza is vittem, tényleg elképesztően ratyi a kijelzője, szó szerint ingyen sem kellene!
    (fene akarja rontani a szemét vele, mindegy, milyen olcsó)

    Az még hagyján, h semmi kontrasztja, mosottak a színek és rossz a látószöge, de amitől végképp katasztrófa, az ahogy görgetés közben teljesen szétesik a kép (nyilván a kijelző lassúsága miatt), és csak megállás után lesz éles ismét... :W
    (ráadásul még asszem közelségérzékelője sincsen - de ezt már ki sem próbáltam, vittem vissza gyorsan)

    Pedig egyébként a Windows Phone nagyon jó lenne, ott teljesen használható, nem akadozó az 512M-s típus sem

    De ez így felejtőssé teszi a Nokia 530-at (és valóban: az 520 sokkal jobb volt minden szempontból - ez azonban nem annak utóda, a típusszám megtévesztő, egy alacsonyabb kategória lett)

    Sokkal inkább az OpenDott, vagy Windowsnál maradva a Nokia topikban ajánlott Prestigio 8400

Új hozzászólás Aktív témák