Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Pro Koryak #89017 üzenetére

    Teljesen sötét van nem világít semmi a szobában plusz nincs közvetlen semmi picike gerjedés zugás pl hangfal vagy bármi fisz fasz elektronika amit lehet nem is hallasz tudatosan de a teljesen nyugodt alvást tudja zavarni. Pl nekem 2 db adam audio t8v hangfalam van azok full csöndben picit sugnak mivel érzékeny monitorok de ez csak alvásnál lehet észrevenni. Jelenlegi philips tv-met majdbem becsomagoltam gariztatásra de azért kíváncsiságbol visszadugtam és láss csodát elég volt áramtalanitani. Szóval így mindent egybevéve áttértem a távirányítós áramtalanitáshoz meg amig nem vagyok otthon semmi nem megy a szobába amig haza nem érek. Este lefekvéskor egy gombnyomás és semmi se világít zug meg semmi. Most a wifi sugárzás meg elektroszmogra nem térek ki mert nincs elég információm róla de az se árt ha nem vagyunk közvetlenül kitéve ennek mindig föleg amikor pihen a szervezet. Amúgy hogy ne legyél teljesen kipihent elég egy nagyon halk dolog is hogy ne tudjon teljesen kikapcsolni az emberi agy és ez meg sok minden összeadodik hosszú évek alatt. De nálam első szempont a sötétség mert ha nem kapcsolom ki akkor a wifi a telo töltő a tv led meg a pc készenléti fénye tulzással beragyogja a szobát.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák