Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kingadam

    csendes tag

    válasz Fisha #47639 üzenetére

    Nincs de regisztráltam próbaidőszakra és megnéztem. Ugyan úgy hibázik a nő és a pincér fejénél mint nálad sajnos...

    DESKTOP: Gigabyte GA-H87M-HD3 | INTEL Core i5-4570 | Corsair Vengance 2*4GB | Corsair CX-600 | 2* WD Green 2 TB 2* WD Green 1,5TB 1*WD Blue 500GB | Sennheiser HD595 HTPC: Streacom fc5 | Gigabyte B85N | INTEL Core i3-4330 | Kingston 2*4GB | OCZ Agility 3 60GB | HDPLEX HiFi 250W | Arcam irDAC

  • nitro16

    senior tag

    válasz Fisha #47639 üzenetére

    Bele néztem én is.

    Egy ideig néztem gondoltam megnézem végig milyen, de annyira szar a sorozat, hogy egy idő után abbahagytam. ;]

    Sorba ezeket láttam direkt erre figyelve:
    -Csaj amikor elmegy a kocsival és a srác utána ahogy forgatja a fejét ott lehet látni
    -Amikor kávéznak és a srác aki a kocsinál is volt nyúl a bögréért és forgatja a fejét illetve a faszi aki áll és közben beszél illetve mozog
    - Fekete férfi sétál az utcán a boltok előtt egy nagyon minimálisan a fejkontúr hátsó résznél de alig észrevehető
    -Mexikói konzulátus az őr sapkájánál
    -Amit te linkeltél ajtós jelent résznél egy nagyon hangya fasznyit látszodik csak illetve az asztalos résznél is ahol a csaj van, ezt is ugye linkelted.

    Szóval lehet látni itt is, viszont nálad pl az ajtós video amit feljebb említek is, amikor a faszi fejének a hátső részénél a fele eltűnik illetve a másiknak akinek a fél arca kb elfolyik olyan nincs. Egy tényleg nagyon minimális van csak.

    Szóval szerintem a tied egyértelműen "jobban" hibázik. Mindenképpen szervíz és cseréljék ki amit kell, ha nem is lesz tökéletes de ennél jobb lesz az tutti. :K

    Remélem tudtam segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák