Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro Koryak

    addikt

    válasz Clay #47044 üzenetére

    Nem is neked írtam a kezdő löketet, csak beleszóltál.
    Amúgy honnan tudod, kinek mik a szempontjai oled vásárláskor? :O
    Nem lett hülyének nézve senki, egyértelműen jobbak a felsorolt típusok.
    Sony felskálázás, mozgás, Pana szintén + alapból a legkorrektebb színek, Philips mozgásmegj.
    B9 mellett szól a webos + médialejátszó rész. Akinek ennyi elég, az vegye ezt.

  • rothfb

    veterán

    válasz Clay #47044 üzenetére

    Te pedig LG szemüvegen át nézed az oled piacot. Az mennyiben más, mint amit Pro csinál? Már megfigyeltem, hogy nálad csak egy márka létezik. Amúgy igen én akkor és úgy vettem tévéket, ahogy, amikor, amit szerettem volna és nagyon jól döntöttem. Ez talán problémát jelent számodra? Úgy csinálsz, mintha az aki 350-400-ért akar oledet venni, az szegény mint a templom egere, én meg netán az új lölő vagyok. Aki tud 400-ért oledet venni, tud 30-ért külső lejátszót is vásárolni. Ha mégsem, az azt jelentené, hogy nem szabadna ennyit költenie tv-re és kimaxolnia a hitelkeretét.
    Mostanára szinte az összes márka egy árba került, talán a Sony még mindig eltér, de a Philips és a Pana egy árban van az LG-kel. Miért olyan furcsa, ha valaki nem a belső lejátszót akarja használni (nem mintha nem lehetne pl a Panáknál is), vagy ha nem magenta színű oprendszert akar bámulni? Vesz a tv-ihez egy lejátszót 30-ért pl és kész.
    Egyébként meg ha valaki itt tv-t akar venni, nem baj, ha minden szempontot megtud, megismer és ebbe belefér a plusz médialejátszó is. Aztán ha úgy dönt, hogy neki a legjobb belső lejátszóval kell oled, akkor LG-t vesz.
    Visszatérve pedig az eredeti gondodra, hogy Pro a Panákat védi. Néha tényleg túlzásba viszi. De te sem vagy különb, ráteszel egy lapáttal azzal a kioktató stílusoddal.

Új hozzászólás Aktív témák