Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz chros #43142 üzenetére

    Most reggel gyorsan megnéztem a disney+-t. Endgame lejátszás közben 15-20 MBps között ugrált. Viszonyítani sajnos nem tudom semmihez, ahhoz tavaly ősszel is megkellett volna mérnem. Netflix még maradt 7.62. Az a baj, hogy én látom a különbséget is a minőségben. Ha nem lenne ilyen feltűnő, akkor nem foglalkoznék vele. (pedig nincs is annyira jó szemem.)

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

  • alaves

    addikt

    válasz chros #43142 üzenetére

    Igen, talán többen elriadtak az OLED vásárlástól, vannak itt akik kicsit túlzásokba esnek.
    A C9 és B9 képalkotása más sok paraméterben, de valószínűleg ez tényleg nem igazán látható napi használatban interpoláció nélkül. [link]

    Ajánlom, hogy alaposan nézze meg mindenki a paramétereket vásárlás előtt!

    Egyébként akinek sok problémája van az LG-kel, tudom ajánlani a Philips OLED754-et, persze ez sem tökéletes, de talán magasabb minőség, hátha nem romlik el:

    -játékra nem jó: nagy input lag és HDMI 2.1 hiánya miatt;
    -agresszív ABL (B7-nél nem nagyobb, C9-hez képes nem tudom);
    -agresszív pixel eltolás (nem kikapcsolható, viszont monitor képüzemmódban nem kapcsol be);
    -nincs logó védelem;
    -kevésbé hangolható mozgásmegjelenítés javító (interpoláció);
    -a Saphi OS nagyon alap, sok mindent nem tud

    -a P5 /2. processzor képvezérlése viszont nagyon jó;
    -Filmstílus: Film opciónál a mozgásmegjelenítés nagyon jó, alig észrevehető de-judderre és optimális de-blurral, látható artifakt nélkül.

    Ui: mindenképpen 17-33 OLED fény közötti használatot ajánlom!

    Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

Új hozzászólás Aktív témák