Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • powerup2

    addikt

    válasz rothfb #39451 üzenetére

    Ha valakit kiakarok szoritani a piacról másik nagy gyártót akkor a kisebbeket is magam mellé állitom az az a saját termékeimmel látom el hogy igy is piacot nyerjek ennyire egyszerü :) gondolkodni nem fáj és tuti baromi jól keres az lg azzal hogy panelt ad el és ez jó az lg-nek is a panának meg a philipsnek is samunak a legkevésbé :) Samu meg a többiek is probáltak oledet gyártani nem jött össze ... Egyedül a micro led az ami oledre nézve veszélyes lehet de mire az emberi áron lesz már 2028 fogunk irni. Addig meg én el leszek az oleddel 2 év múlva már nem 65" panel lesz a falon hanem 77" :)

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

  • cichlid1

    tag

    válasz rothfb #39451 üzenetére

    ott a pont :)
    egyébiránt, ha nem adna el panelt az LG. Valószínűleg fejlesztenének maguknak, csak ez sokkal magasabb árakat eredményezne. A vásárló szívná meg.
    De azt ne feltételezzük már, hogy az LG-n kívül nem lenne más cég képes panelt gyártani!
    Értem én hogy az LG az isten, de akkor is :D

    Tegyük tisztába. Az LG letette a voksát egy technológia mellett. Invesztált, kockáztatott és bejött neki. Ennyi. Bármelyik nagyobb gyártó megtehette volna de így alakult, más volt az üzletpolitika.

    [ Szerkesztve ]

  • daneel_hu

    addikt

    válasz rothfb #39451 üzenetére

    "Én inkább azt kérdezném meg, hogy hol lenne az LG, ha nem adna el paneleket. El sem tudod képzelni mi pénz az. Pont ez az, hogy az LG Display nincs egyáltalán jó helyzetben. Pont ez az, ha gazdagok lennének, miért adnának el? Magtartanák maguknak az oled paneleket és csak nekik lenne oled tv-jük. Gondolkozzatok már el egy picikét. Tudom fáj...:DDD"

    Ezt már többször megbeszéltük - vagyis próbáltuk inkább :D -, az a helyzet, hogy az LG-nek van a legnagyobb választéka oled-fronton. A Pana, de még a Sony is alig rendelkezik 2-3 modellel az adott évben.
    Az LG-nek jóval több van, és nekik egyedül van olyan áron oled-termékük amelyért 3, 6 vagy akár 10 millió HUF-ot is elkérnek. A többi gyártónak nincs ilyen.
    Kapásból mondok 3 olyan modellt ami nincs más gyártónak, még csak hasnoló sem: W, R, Z, de aztán beleveheted az új GX-et is. Alternatíva más gyártótól csak az olcsóbb szegmensben van, kivéve GZ2000 ami most (HZ)? lesz? Tehát BX, CX helyett... slussz.

    Ne legyetek bolondok, ki van ez számolva, hogy pontosan hány %-át adhatják át az oled-piacnak és mi az ami megéri nekik még. Ráadásul azt sem tudjuk, hogy a Sony és a Pana a pénzen kívül esetleg ad-e valamit cserébe az LG-nek, mert könnyen elképzelhető, hogy ilyen is létezik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák