Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz powerup2 #17816 üzenetére

    Dehogynem... plazmákat sem javították (utóbbi 10 évben) beégés miatt, pedig egy 55GT60 közel fél milla volt pár évvel ezelőtt...ZT-ről ne is beszéljünk az 1 millás árával.
    Apró betűs rész el nem olvasása, vagy a termék tulajdonságainak nem ismerete, nem mentesít a garanciavesztéstől, ezt higgyétek már el. Az LG előbb utóbb meg fogja tagadni a beégések miatti panelcserét. Hogy ez most 1 év, vagy 10, ezt senki sem tudhatja, de biztos vagyok benne, hogy meg fogják tagadni egyszer csak. Egy E-mail kell csak hozzá Koreából, hogy vége. Még bíróságra sem mehetsz, mert le van írva a kezelésiben, hogy statikus tartalmakat hosszú ideg nem szabad nézni, mert képvisszamaradást okoz.
    De, egy évekig húzódó per sem 2 Ft ám, szóval ha megér valakinek egy perre vitelt, az számoljon úgy 400 ezerrel kezdésnek, ami nem áll meg ennyinél és nem is biztos, hogy megnyered...szerintem. Nem véletlenül nincs USA-ban oled...

    (#17817) torma1981: Ha annyira ronda, én tuti cseréltetném. Elég kicsi az esélye hogy még rosszabb lesz mint a jelenlegi.

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák