Hirdetés
- OLED TV topic
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen videókártyát?
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Melyik tápegységet vegyem?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ezekiell
veterán
A cikk arról szól, hogy egy személyesen a Tesla által tartott aukción egy kereskedő megvett egy Tesla által lepapírozottan “Enhanced Autopilot” és “Full Self Driving Mode” képességgel rendelkező Teslát abban a tudatban, hogy az a két funkció aktív a kocsiban. A kocsit továbbértékesítette egy vásárlónak továbbra is a két képesség aktív rendelkezésre állásával. A vásárló használta is a képességet, majd egyszer csak a Tesla egy OTA szoftverfrissítés során kikapcsolta a két képességet, mert állításuk szerint az tévesen volt eredetileg bekapcsolva.
A Tesla az aukció előtt bekapcsolta a két képességet, aminek köszönhetően többet kaphatott a Tesla az autóért a kereskedőtől, de amiután az üzlet megköttetett, a valahanyadik következő frissítéssel a Tesla ismét kikapcsolta a képességet, és ki akarta fizettetni az aktuális tulajdonossal újra azt a felárat, amit a kereskedő egyszer már kifizetett a Tesla felé a bekapcsolt képességekre tekintettel.
Olyan volt ez, mint ha egy lakást berendezve hirdetnének meg, a szerződésben az szerepelne, hogy "megtekintett állapotban" adják át a lakást, aztán amikor az új tulajdonos beköltözne, akkor egy üres lakást találna, amibe persze extra pénzért visszavásárolhatja a berendezést.Itt a probléma a Tesla nem transzparens kommunikációja, mert baromira nem egyértelmű a dolog.
A kérdés ugye az, hogy customerhez köthető-e az FSD, vagy járműhöz. Én utóbbihoz kötném, és emiatt sztem maradnia kellene minden eseteben az FSDnek az autón, de az első opcióhoz is vannak valid érvek. Mondom: a probléma a transzparencia hiánya.
-
Ezekiell
veterán
Nem csak a Tesla létezik a világon, szakadj el kicsit tőle (pedig direkt próbáltam segíteni benne a "semmilyen cégtől" résszel). Waymo mond valamit? Na ott van lemaradás.
És ha jól tudom, még nincs is piacon a BMW L3 drive.
Nincs semmilyen lemaradás, soha nem is volt.
Jót nevettem, köszi
-
Alogonomus
őstag
A cikk arról szól, hogy egy személyesen a Tesla által tartott aukción egy kereskedő megvett egy Tesla által lepapírozottan “Enhanced Autopilot” és “Full Self Driving Mode” képességgel rendelkező Teslát abban a tudatban, hogy az a két funkció aktív a kocsiban. A kocsit továbbértékesítette egy vásárlónak továbbra is a két képesség aktív rendelkezésre állásával. A vásárló használta is a képességet, majd egyszer csak a Tesla egy OTA szoftverfrissítés során kikapcsolta a két képességet, mert állításuk szerint az tévesen volt eredetileg bekapcsolva.
A Tesla az aukció előtt bekapcsolta a két képességet, aminek köszönhetően többet kaphatott a Tesla az autóért a kereskedőtől, de amiután az üzlet megköttetett, a valahanyadik következő frissítéssel a Tesla ismét kikapcsolta a képességet, és ki akarta fizettetni az aktuális tulajdonossal újra azt a felárat, amit a kereskedő egyszer már kifizetett a Tesla felé a bekapcsolt képességekre tekintettel.
Olyan volt ez, mint ha egy lakást berendezve hirdetnének meg, a szerződésben az szerepelne, hogy "megtekintett állapotban" adják át a lakást, aztán amikor az új tulajdonos beköltözne, akkor egy üres lakást találna, amibe persze extra pénzért visszavásárolhatja a berendezést. -
#48584626
törölt tag
A hátrány annyira nő, hogy konkrétan a világon a két típusengedélyezett L3-as rendszer az német gyártóktól van, és L2ben is messze jobbak mint a Tesla.
Nincs semmilyen lemaradás, soha nem is volt. -
Ezekiell
veterán
-
joghurt
addikt
Aktuális kedvenc trollkodásom egy bazi nagy STOP táblával (vagy ilyen pólóban) mászkálni, amitől az összes zseniális FSD beletapos a fékbe.
-
#48584626
törölt tag
"Európában meg nem lesz FSD még jó darabig (sajnos)"
Nem sajnos hanem hála az égnek. Az emberkísérleteteket csinálják nyugodtan otthon.
-
Ezekiell
veterán
Az ominózus eset óta azért jobb kétszer meggondolni, mielőtt akár az FSD, akár másik pluszként megvásárolható szoftveres funkcióra pénzt ad ki valaki, mert az OTA képességen keresztül nem csak javítani könnyű egy képességet, de ugyanolyan könnyen ki is kapcsolhatják, ha megpróbálnák újra megvetetni a funkciót a tulajdonossal.
Hátha nincs már meg az igazolás a korábbi vásárlásról...
Ez nem arról szól, hogy újra megvetetik valakivel aki már egyszer megvette, olvasd el azt a cikket alaposabban.
Európában meg nem lesz FSD még jó darabig (sajnos), szóval pénzt kiadni az EAPért lehet max, ami meg nettó marhaság.
-
aujjobba
addikt
a vegfelhasznalo csak sziv vele ha veletlenul roncsolodik
Mondjuk ezt nem értem mert az alut lehet hegeszteni. Utólag is lehetne elemeket hozzá venni, amikkel kijavítnák. Nehezebb, pláne sámliról, meg barkács megoldásokkal, meg általában az alut körülményesebb mint a lemezt, de simán ki lehet foltozni. Persze ha több EV lesz, amíg kevés van, nem éri meg ráállni, a tulajnak magának kell majd kimókolnia, de legalább nem rohad le, mint a lemezes autók.Foltozni oke, de mi van ha gyurodik?
Az akkupakk egy egyseget kepez az alvazzal (cell-to-body), hogyan javithato ez egy baleset utan?Nem ertek hozza tulzottan, csak erdekel.
Azt feltetelezem egy tobb darabbol allo egysegben konnyebb egyes darabokat javitani/cserelni, mint egy teljesen egyben kiontott darabban, de tevedhetek persze. -
Alogonomus
őstag
Az ominózus eset óta azért jobb kétszer meggondolni, mielőtt akár az FSD, akár másik pluszként megvásárolható szoftveres funkcióra pénzt ad ki valaki, mert az OTA képességen keresztül nem csak javítani könnyű egy képességet, de ugyanolyan könnyen ki is kapcsolhatják, ha megpróbálnák újra megvetetni a funkciót a tulajdonossal.
Hátha nincs már meg az igazolás a korábbi vásárlásról...
-
Tasunkó
őstag
Melyik innovacio gondolsz?
Az, hogy a nagy reszeket egyben sajtoljak ki, csak a sajat gyartasi koltsegeiket csokkenti, a vegfelhasznalo csak sziv vele ha veletlenul roncsolodik.
Ugyanez az alvazba beepitett akksikkal.Nyugodtan javits ki ha tevedek, nem neztem tuzetesen utana, csak hirekbol/hallomasokbol irtam.
a vegfelhasznalo csak sziv vele ha veletlenul roncsolodik
Mondjuk ezt nem értem mert az alut lehet hegeszteni. Utólag is lehetne elemeket hozzá venni, amikkel kijavítnák. Nehezebb, pláne sámliról, meg barkács megoldásokkal, meg általában az alut körülményesebb mint a lemezt, de simán ki lehet foltozni. Persze ha több EV lesz, amíg kevés van, nem éri meg ráállni, a tulajnak magának kell majd kimókolnia, de legalább nem rohad le, mint a lemezes autók. -
stellaz
veterán
-
Ezekiell
veterán
Musk mindenről is hazudik.
De a Tesla/SpaceX/stb eredményeit nem Muskhoz kell kötni - azaz nem lesznek szarok/semmisek azért, mert Msuk egy nárcisztikus pszichopata. Ez mondjuk elég sokaknak nem megy...
-
stellaz
veterán
-
Kasya
nagyúr
-
stellaz
veterán
-
stellaz
veterán
A Tesla jelenléte fokozza a piaci versenyt. Kénytelen a többi cég is fejlődni, és végre kukázni a kőkorszaki (belsőégésű) technológiákat.
Powerwall, solar roof, megapack, robotika.
Mondjuk a fizikai gombok és kilincs, index kar kiszedése pont irgalmatlan ostobaság (ezért sem vennék Teslát) szerintem.
De a cég hatása az egész piacra, ami számít, szerintem.Robotikában élenjárók lennének? Mióta?
-
stellaz
veterán
Étlap:
Marhapörkölt* galuskával 3990 Ft*A Marhapörkölt nem tartalmaz marhahúst és emberi fogyasztásra nem alkalmas
-
Shyciii
veterán
2015: "I don't think we have to worry about autonomous cars because it's a sort of a narrow form of AI. It's not something I think is very difficult. To do autonomous driving that is to a degree much safer than a person, is much easier than people think. [...] I view it like a solved problem.
2016: kijönnek egy videóval, amiben egy autó önmagát vezeti. Később kiderül, hogy egy komplett Fake Video volt, az útvonalat 3Dben digitalizálták előtte, és még így is több próbálkozás kellett, mert nem volt képes végigmenni, össze is tört az autó .
Ezután Musk minden évben elmondja hogy év végére kész lesz, mellesleg azt állítják hogy 2016 óta minden Teslában benne van az ehhez szükséges hardver.
Lehetne folytatni oldalakon keresztül, 4680, Cybertruck, évi húszmilliós eladás 2030-ban világbajnok marzsok mellett, repülő autó, Dojo, meg ami hirtelen nem jutott az eszembe.
Szerintem nem nekem kéne levenni a szemellenzőt.
Cybertruck is jól sikerült. Ugye már a bemutatón betört a törhetetlen üveg, de miután sok évre rá végre megkapták a szerencsétlen userek azt a hulladékot, kiderült, hogy jobb ha nem is mossák le az autót, és a madarak ellen is védik nehogy letojják, mert kapásból elkezd rozsdásodni

És emellé az ÖSSZESET visszahívták, mert olyan jól sikerült, hogy a gázpedál simán beragadhat
És még a kínai autóktól kell félni... -
#48584626
törölt tag
-
Rowon
nagyúr
-
Shyciii
veterán
A Tesla jelenléte fokozza a piaci versenyt. Kénytelen a többi cég is fejlődni, és végre kukázni a kőkorszaki (belsőégésű) technológiákat.
Powerwall, solar roof, megapack, robotika.
Mondjuk a fizikai gombok és kilincs, index kar kiszedése pont irgalmatlan ostobaság (ezért sem vennék Teslát) szerintem.
De a cég hatása az egész piacra, ami számít, szerintem.és végre kukázni a kőkorszaki (belsőégésű) technológiákat.
Ezért jó ide járni, mert igen sok nevetséges dolgot lehet olvasni
-
stellaz
veterán
2015: "I don't think we have to worry about autonomous cars because it's a sort of a narrow form of AI. It's not something I think is very difficult. To do autonomous driving that is to a degree much safer than a person, is much easier than people think. [...] I view it like a solved problem.
2016: kijönnek egy videóval, amiben egy autó önmagát vezeti. Később kiderül, hogy egy komplett Fake Video volt, az útvonalat 3Dben digitalizálták előtte, és még így is több próbálkozás kellett, mert nem volt képes végigmenni, össze is tört az autó .
Ezután Musk minden évben elmondja hogy év végére kész lesz, mellesleg azt állítják hogy 2016 óta minden Teslában benne van az ehhez szükséges hardver.
Lehetne folytatni oldalakon keresztül, 4680, Cybertruck, évi húszmilliós eladás 2030-ban világbajnok marzsok mellett, repülő autó, Dojo, meg ami hirtelen nem jutott az eszembe.
Szerintem nem nekem kéne levenni a szemellenzőt.
20 éven belül 1 millió ember a Marson....
-
vicze
félisten
Mivel ez elsősorban egy pszichológia kérdés, így kb. sose tudjuk meg, hogy kevesebben haltak volna-e meg, ha nem végtelen hazugságokkal van marketingelve.
-
vicze
félisten
A Tesla jelenléte fokozza a piaci versenyt. Kénytelen a többi cég is fejlődni, és végre kukázni a kőkorszaki (belsőégésű) technológiákat.
Powerwall, solar roof, megapack, robotika.
Mondjuk a fizikai gombok és kilincs, index kar kiszedése pont irgalmatlan ostobaság (ezért sem vennék Teslát) szerintem.
De a cég hatása az egész piacra, ami számít, szerintem.0 köze van a Teslának hozzá, törvényi szabályozás viszi ezt előre. Nem lennének a törvényi előírások, a Tesla se létezne, ahogy EV se, meg kb. az egész zöld gazdaság se.
-
MaCS_70
félisten
Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan nézne ki ez az egész téma, ha csupán annyiban térne el a helyzet a jelenlegitől, hogy nem teljes önvezetésre utaló nevet használnának.
MaCS
-
#48584626
törölt tag
A Tesla jelenléte fokozza a piaci versenyt. Kénytelen a többi cég is fejlődni, és végre kukázni a kőkorszaki (belsőégésű) technológiákat.
Powerwall, solar roof, megapack, robotika.
Mondjuk a fizikai gombok és kilincs, index kar kiszedése pont irgalmatlan ostobaság (ezért sem vennék Teslát) szerintem.
De a cég hatása az egész piacra, ami számít, szerintem."Kénytelen a többi cég is fejlődni, és végre kukázni a kőkorszaki (belsőégésű) technológiákat."
Te sem tudsz semmit az autóiparról.
-
TomMusic
őstag
Melyik innovacio gondolsz?
Az, hogy a nagy reszeket egyben sajtoljak ki, csak a sajat gyartasi koltsegeiket csokkenti, a vegfelhasznalo csak sziv vele ha veletlenul roncsolodik.
Ugyanez az alvazba beepitett akksikkal.Nyugodtan javits ki ha tevedek, nem neztem tuzetesen utana, csak hirekbol/hallomasokbol irtam.
A Tesla jelenléte fokozza a piaci versenyt. Kénytelen a többi cég is fejlődni, és végre kukázni a kőkorszaki (belsőégésű) technológiákat.
Powerwall, solar roof, megapack, robotika.
Mondjuk a fizikai gombok és kilincs, index kar kiszedése pont irgalmatlan ostobaság (ezért sem vennék Teslát) szerintem.
De a cég hatása az egész piacra, ami számít, szerintem. -
vicze
félisten
A megtévesztés mértéke igen túl van tolva Tesla részéről.
A Coka-Cola, pedig továbbra is kokacserjéből készült kivonatot tartalmaz, csak a kokaint kivonják 1903 óta, tehát semmire másra nem utalhattál.. -
vicze
félisten
A "senki" a jelenlegi eladásokra vonatkozik, ami elég közel lehet a 0-hoz.
A végtelen ígérgetés és jelenlegi gazdasági környezetben brutális ár megtette a hatását.
Végül is azért csökkentik(mostanra konkrétan felezték) folyamatosan az árát mert viszik mint a cukrot. -
Kasya
nagyúr
Nem arra akartam utalni, hogy ugyanaz. Inkabb arra, hogy a "brand" nem egyenlo a valos "termekkel".
Az, hogy a reklam mit hazudik, mas dolog. A legtobb reklam tuloz es kamu.Nem vedeni akarom, csak szvsz. tul van tolva.
-
worxland
addikt
-
vicze
félisten
-
#48584626
törölt tag
Melyik innovacio gondolsz?
Az, hogy a nagy reszeket egyben sajtoljak ki, csak a sajat gyartasi koltsegeiket csokkenti, a vegfelhasznalo csak sziv vele ha veletlenul roncsolodik.
Ugyanez az alvazba beepitett akksikkal.Nyugodtan javits ki ha tevedek, nem neztem tuzetesen utana, csak hirekbol/hallomasokbol irtam.
Nem sajtolják, öntik. A nyomásos öntés több mint százéves technológia.
-
#48584626
törölt tag
2015: "I don't think we have to worry about autonomous cars because it's a sort of a narrow form of AI. It's not something I think is very difficult. To do autonomous driving that is to a degree much safer than a person, is much easier than people think. [...] I view it like a solved problem.
2016: kijönnek egy videóval, amiben egy autó önmagát vezeti. Később kiderül, hogy egy komplett Fake Video volt, az útvonalat 3Dben digitalizálták előtte, és még így is több próbálkozás kellett, mert nem volt képes végigmenni, össze is tört az autó .
Ezután Musk minden évben elmondja hogy év végére kész lesz, mellesleg azt állítják hogy 2016 óta minden Teslában benne van az ehhez szükséges hardver.
Lehetne folytatni oldalakon keresztül, 4680, Cybertruck, évi húszmilliós eladás 2030-ban világbajnok marzsok mellett, repülő autó, Dojo, meg ami hirtelen nem jutott az eszembe.
Szerintem nem nekem kéne levenni a szemellenzőt.
-
aujjobba
addikt
Szerintem még egy jó darabig nem fognak, mert még mindig hatalmas előnyük van. Főleg pl. azzal, hogy megnyitották a töltőhálózatukat a többi autó előtt is.
De ez az FSD, meg a többi ilyen hazugság tényleg nagyon gáz. Viszont az én személyes véleményem az, hogy kellenek ilyen már-már őrültek, akik igazi innovációt hoznak az emberiségnek. Akár közvetett módon is. Az, meg hogy realizálódnak ezek a dolgok, már az emberiség összességén múlik.Melyik innovacio gondolsz?
Az, hogy a nagy reszeket egyben sajtoljak ki, csak a sajat gyartasi koltsegeiket csokkenti, a vegfelhasznalo csak sziv vele ha veletlenul roncsolodik.
Ugyanez az alvazba beepitett akksikkal.Nyugodtan javits ki ha tevedek, nem neztem tuzetesen utana, csak hirekbol/hallomasokbol irtam.
-
vicze
félisten
-
worxland
addikt
És vajon mikor lesz FSD a 3800 leszállított Cybertuckra, amiért fizettek a vásárlók?

#5 worxland: A beta SW, amit US-en kívül nem használhatsz, hogy fogja megérni?
Amúgy alig értékesítenek belőle, senki se veszi így se.
Egyáltalán kérdéses, hogy az eladások Q2-ben teljesen földbe állnak, vagy csak enyhén tovább csökkennek. A egyes gyártóknál, már az EV gyártás beszüntetése van folyamatban...
"Amúgy alig értékesítenek belőle, senki se veszi így se." - 2023. januárig 400k eladott FSD-ről számolt be a Tesla.
-
Cefet
aktív tag
-
#48584626
törölt tag
Szerintem még egy jó darabig nem fognak, mert még mindig hatalmas előnyük van. Főleg pl. azzal, hogy megnyitották a töltőhálózatukat a többi autó előtt is.
De ez az FSD, meg a többi ilyen hazugság tényleg nagyon gáz. Viszont az én személyes véleményem az, hogy kellenek ilyen már-már őrültek, akik igazi innovációt hoznak az emberiségnek. Akár közvetett módon is. Az, meg hogy realizálódnak ezek a dolgok, már az emberiség összességén múlik."igazi innovációt hoznak az emberiségnek."
Mármint a gátlástalan hazudozást? Az speciel senkinek sem hiányzik.
-
Kasya
nagyúr
-
TomMusic
őstag
Szerintem még egy jó darabig nem fognak, mert még mindig hatalmas előnyük van. Főleg pl. azzal, hogy megnyitották a töltőhálózatukat a többi autó előtt is.
De ez az FSD, meg a többi ilyen hazugság tényleg nagyon gáz. Viszont az én személyes véleményem az, hogy kellenek ilyen már-már őrültek, akik igazi innovációt hoznak az emberiségnek. Akár közvetett módon is. Az, meg hogy realizálódnak ezek a dolgok, már az emberiség összességén múlik. -
#48584626
törölt tag
Csökkennek az eladásaik, és jelenleg fogalmuk sincs mit csináljanak ellene...
Igy az egyetlen dolgot teszik, ami Musk eszébe jutott eddig: árat csökkentenek. ìgy aztán a csodas profitnak is vége.Szépen ereszt a lufi.
-
vicze
félisten
És vajon mikor lesz FSD a 3800 leszállított Cybertuckra, amiért fizettek a vásárlók?

#5 worxland: A beta SW, amit US-en kívül nem használhatsz, hogy fogja megérni?
Amúgy alig értékesítenek belőle, senki se veszi így se.
Egyáltalán kérdéses, hogy az eladások Q2-ben teljesen földbe állnak, vagy csak enyhén tovább csökkennek. A egyes gyártóknál, már az EV gyártás beszüntetése van folyamatban...
-
aujjobba
addikt
Szepen lassan lecsusznak az n+1. villanyauto gyarto statuszba.
Robottaxi, automata onvezetes, sehol semmi, lecsitul a hype, lehet menni a kovetkezo vilagmegvaltora (AI hello). -
worxland
addikt
Na, még osszák el kettővel és tényleg meg fogja érni.
-
TomMusic
őstag
Igen.
Az FSD név ellenére a Tesla úgy fogalmaz, hogy a szoftver nem teszi önvezetővé a járművet, az továbbra is teljes és aktív emberi felügyeletet igényel.
-
Samott
addikt
-
joghurt
addikt
Ez még mindig az a "Full Self Driving", amihez kötelező a sofőr, és ami miatt folyamatban van a per megtévesztés miatt ellenük?
-
Pikari
veterán
hamarosan Kínában is elérhető lesz
Mintha az utóbbi időben arról szóltak volna a hírek, hogy betiltják egymás elektromos autóit.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Szép állapotú, fóliás Samsung Galaxy Watch 7 40mm, GPS, 12 hónap garanciával!
- Garanciális Új Gigabyte UD1000GM PG5 V2 táp
- Újszerű állapotú Honor 90 12/512GB, 12 hónap garanciával!
- Új, Gamer félgép - SAPPHIRE PURE B850A WiFi7 + Ryzen 7 9800X3D + Patriot RGB 2x16GB DDR5 6000MHz
- fóliás Lenovo X13 Yoga Gen2 2:1 érintőkijelző 360 fok 1920x1200 // i5 1135G7 // 16GB // 256GB
- Samsung Galaxy S22 / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Apple iPhone 13 128GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- 279 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti
- Eladó Apple iPad Pro 11 64GB / REPEDT KIJELZŐ
- 500GB, 320GB, 250GB notebook 2,5" HDD-k. Több db. (100/100%)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







