Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibko8

    senior tag

    Sziasztok. Tudtok ismertek olyan okosórát ami kerekszámlapos és még jó is néz ki (férfias)? Valami olyasmi kéne mint az alcatelnek van a One Touch Watch. Ami fontos lenne az hogy legyen androidra rendes alkalmazása és ne dobálja el 10 percenként a kapcsolatot. Most volt egy ilyenem No. 1 G5 de 10-15 percnél tovább nem bírta a kapcsolatot a telefonnal és a hozzá tartozó alkalmazás egy hulladék. (Playben 2,2 csillag nem véletlenül most már értem)

    Az ár 10 000- nagyon muszáj akkor 20 000-ig fel tudok menni de akkor tényleg megérje. :)

    Sportolásra és hasonló dolgokra nem igazán kell arra ott van Mi band 2. :R

    Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

  • Tibko8

    senior tag

    válasz nyisziati #1142 üzenetére

    A fundo az egy nagy rakás kaki. Semmi értelme nincs. Volt egy No.1 G5 de kb 3 napig használtam. Semmire sem volt jó 5-6 percenként eldobta a kapcsolatot úgy hogy a telefon az asztalon volt az óra pedig 20 cm messzebb nem is került a telefontol. Ez suliba óra alatt elég idegesítő volt hogy folyamatosan rezeg az óra utána pedig nem is lehetett csak úgy párosítani mert az App újra kérte hogy parositsam. Lehet hogy az óra hibája is volt de az alkalmazás is ugyan olyan volt.( Kicsit azért írok az óráról is ha már belekezdtem hátha valaki akar venni ilyet)
    Az alvás monitorozást azt felejtsük el. Semmi értelme nincs ebben az órában. 8 órából 7 és felet mély alvásban töltöttem szerinte. Ami lehetetlen. Főleg úgy hogy úgy keltem fel hogy egész nap fáradt voltam. Pulzus mérés is egy nagy nulla a többi olcsó órához képest is 83-87 között mozgott szerinte a pulzusom futás közben meg tv nézés közben is szóval az csak random számokat dobál. Az órához tartozó számlapok pedig semmit nem érnek egy ideig szép meg jó de utána unalmas és semmienné válnak. Bővíteni pedig vagy saját kinézetűre pedig nincs esély cserélni. Hívás jó ha épp olyan pillanatban hívnak amikor a telefonhoz van kapcsolódva. Általában pont akkor nem megy amikor szeretném (vezetés közben hogy ne kelljen elő szedni a telefont).
    Szóval összegezve röviden pont az okosóra funkcióit nem képes ellátni de cserébe 1,5 naponta kikapcsolt BL mellet is töltőre kell tenni. Ennyi pénzért nekem 100x jobb vétel volt a Mi band 2. Az kb 100-200 métert téved séta, vagy futás közben a valósághoz képest. Alvás monitorozás is közelebb áll a valósághoz jóval de sokkal sokkal. Ráadásul teljesen víz álló egs hét tengert is kibír 0-24-ben rajtam van nem félek hogy baja lesz meg nagyon könnyű kényelmes. Vízállóság pedig a G5-nél semmi.

    Szóval aki ilyet akar venni az csak maximum ilyen kíváncsisagbol de semki kép sem venném komolyan.

    Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

  • Tibko8

    senior tag

    válasz ATM_automata #1232 üzenetére

    Mi Band 2 :K
    De ha jól tudom szifonon nem minden funkció működik. Itt a topikja itt van pár tapasztalat iPhone-nal. [link]

    Amúgy én csak dicsérni tudom ennyi pénzért megerte.

    Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

  • Tibko8

    senior tag

    válasz Bjorngolf #1247 üzenetére

    Mi band 2 tökéletes erre a célra. :K

    [ Szerkesztve ]

    Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

  • Tibko8

    senior tag

    válasz sodó #1266 üzenetére

    Fitness célra a Mi band 2 ajánlom. Talán ez az egyetlen értelmes választás aminek rendesen működik minden funkció és közel áll a valósághoz. Igaz nem óra kialakitása van de cserébe észre sem veszed, 2 nap múlva fel sem tűnik, hogy a keszeden van, nincs semmi súlya és igazából nem kell soha levenni. Ráadásul időt meg mindent mutatt. Kivétel az SMS üzenet szövege nem jelenik meg.

    [ Szerkesztve ]

    Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

  • Tibko8

    senior tag

    válasz tlala #1269 üzenetére

    Folyamatos mérés csak akkor működik ha BL kapcsolat van a telefonnal. Nem képes eltárolni az adatokat. Egy 500 Ft-os alkalmazással pedig tudod a mérés időközét is változtatni.
    Mérés pontossága nem olyan pontos ha mozgás közben méred akkor lehet hibás mérés de nyugalmi állapotban egész közel áll a valósághoz. Valaki a Mi band 2 fórumban volt lehetősége 24 órás orvosi műszerrel összevetnie.

    Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

Új hozzászólás Aktív témák