Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RIC5I

    tag

    sziasztok

    hát nem gondoltam volna hogy ekkora világot találok az okosóra piacon azt hittem átláthatobb de mégse :F
    úgy hogy kérek szépen egy kis segítséget

    lényegében keresek egy olyan órát amivel tudnám a telefont kezelni a csuklómról a bejövő értesitéseket olvasni

    alapjáraton 2. kijelzőként akarom használni munka közben nem tudom elővenni és kezelni a telefont viszont sok üzenetet kapok email céges levelezés és mellete facebook és minden baromság és jó lenne tudni melyik spam és melyik amikor épp fejvesztve keresnek és sokkal jobb egy előadás közben csak felcsapni a csuklom és 2 mondat közt ránézni telefonálni kifejezetten nem akarok vele de ha a használható app lista hosszu az jólenne ( nem vagyok biztos hogy az órák is ugy müködnek hogy vannak hozzá appok egy appstoreban)

    lehet az én hülyeségem de én szeretném ha rendes órának nézneki hiszen eléggé szem elött van és az óra kerek :D és maximum olyan 40ezer lenne amit ráköltenék ha valakinek van javaslata vagy épitő jellegü tanácsi meg köszönöm :R

    de annyi féle áru minöségü külömbségek vannak hogy 1 hét nézelődés után minnél több órát nézek annál kevésbé vagyok biztos bármiben is :W

    Hatékonyság nem tetszés kérdése.

  • RIC5I

    tag

    válasz wocsok #1568 üzenetére

    néztem én is de nem igazán találtam normális webshoppot meg ha jól tudom erre az angol nyelv nem hivatalos

    Hatékonyság nem tetszés kérdése.

Új hozzászólás Aktív témák