Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kakuk.tamas

    addikt

    válasz Cyborg #7396 üzenetére

    Hasznosabb dolog, mint hinnéd. Főleg mióta van a Telekomnál multisim (és esim).
    Ameddig nem próbáltad, ne szóld le.
    Sokkal kényelmesebb munka közben úgy telefonálni, hogy szabad mind a két kezed, és a füledből se lóg ki semmi.
    A normálisabb órák elmennek 2 napot is.
    Az odaverést meg bárki össze tudja hozni...

    Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

  • varázsgömb

    aktív tag

    válasz Cyborg #7396 üzenetére

    Hát elég sok mindenre jó.

    Pl. arra, hogy ha nem akarom magammal vinni a telefont, de elérhető akarok maradni, -strand, wellnes-, akkor azt kikapcsolom. Be van állítva rajta a hívásátirányítás az órában lévő simre, ha a telefon sim nem elérhető. Így rögtön az óra csörög ha keresnek.

    De arra is használtam már, hogy egyszer túl sokat parkoltam mobilról, és elfogyott a vásárlásra fordítható összeg, ami a telefon simhez az adott hónapban volt. Ekkor az órai sim terhére parkoltam.

    De én speciel arra is használom, hogy van két különböző stílusú honlapom, amiken a két különbőző szám van. Így attól függően, hogy az óra vagy a telefon csörög, rögtön tudom, hogy melyik honlap alapján keresnek.

    Arra is jó lehet még, hogy ha a telefon lemerül, vagy feldobja a talpát, akkor is tudsz telefonálni.

    Vagy ha a régebbi magán számod nem akarod megadni idegennek, - pl. egy hirdetés feladásakor-, akkor az órai simét adod meg.

    Vagy ne adj' Isten, rosszul leszel vagy baleset ér, akkor nem biztos, hogy elő tudod kotorni valamelyik zsebedből a telefont, esetleg elrepül a tartóból, ha összedurransz egy másik kocsival, akkor csak megnyomod hosszan az SOS gombot, és és már hívja is az óra azt, akit előtte beprogramoztál.

    Szóval számtalan hasznos dologra jó az órai sim.

    Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

Új hozzászólás Aktív témák