Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fraba

    aktív tag

    Sziasztok!

    Okosóra vásárlásán töröm a fejemet, és a segítségetekre, tanácsotokra lenne szükségem.
    A szempontjaim:
    -Jelenleg nincs hagyományos órám, így minden nap használnám, nem csak akkor amikor megyek sportolni
    -Nem szeretném minden nap tölteni. De nem is tervezem mindennap nyomkodni, az esetek nagy részében hagyományos óraként használnám.
    -Elvétve úszni szoktam járni, heti 1-2 alkalommal futópadon futok, kondizom illetve elég sokat rollerezem (mondjuk ez valószínűleg pont nincsen a sportok között). Kilátásban van a jövőben a túrázás is (erdőben, hegyről fel-le) illetve bringázás is.
    -Rollerezés közben gyakran ismeretlen terepen is járok, és állandóan a telefonomért kell nyúlni, hogy épp hol járok. Jó volna, ha az órán látnám az útvonalamat, hogy épp erre kell kanyarodni (pl. google maps szerintem bőven elegendő lenne) anélkül, hogy egy kézzel fognám a kormányt, egyel a telefonomat
    -Gyakran nem hallom, ha keresnek, így jó lenne, ha jelezne valami a kezemen, hogy csöng a telefon.
    -Indokolatlan idiótaságok (mint pl kamera) egyáltalán nem kell, arra a funkcióra költött pénz inkább a többi funkció tökéletesítésére legyen költve
    -A bal kezem szélessége a csuklómnál 6.5 cm, vastagsága 4,5 cm.
    -Valahol 50 000 Ft és 100 000 Ft közötti összeget szánnék erre a projektre, és ha lehet, nem feltétlen meríteném ki a teljes költségkeretet, csak ha valamilyen szempontból igazán jó óráról van szó.
    -Huawei P10-es telefonom van (már ha ez bármit számít (kompatibilitás??))
    -Nem hátrány, ha az órának nagy felhasználótábora van, gyakran van rá (gyártói) frissítés (esetleg costum FW-ek, modulok, tweakek??)
    -Kütyübuzi vagyok én is, mint itt sokan más, és ezért érzem, hogy kell egy ilyen :))

    Milyen óráK felelhetnek meg a fentebbi paramétereknek? MiKET tudnátok ajánlani? Milyen tapasztalatok vannak?
    Köszönöm előre is a segítségeteket

Új hozzászólás Aktív témák