Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • supesz

    aktív tag

    válasz tiv61us #4917 üzenetére

    ...és mégi melyikbe írjak most neked, hogy beszéljünk róla? a törökös az aktuális utolsó. abba?

    A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

  • supesz

    aktív tag

    válasz tiv61us #4917 üzenetére

    tudod mit nem értek én? miért nem mondtad egyszerűen csak azt hogy igen tényleg a fele nemzet totál sötét...már csak azért is, mert itthon senki nem vitatkozik azon, hogy a magyarok 40%-a sötét azon igen, hogy 40 vagy 50%. te viszont váltig állítod, hogy ez nem így vagy és amerika über király. ok. az. akkor is a fele nemzet sötét innen nézve és kész. onnan nézve meg nincs is olyan ország hogy magyarország. amerika megteheti. ez nem jó így. szerintem. és azon is érdemes lenne elgondolkodni, hogy mi is amerika. kikből áll. ahogy sok magyar és egyéb nacionalistának is érdemes lenne elgondolkodni, hogy mennyi nép ment át az országon az évszázadok alatt. ugyan már. az elején is látszott, hogy a vitának se füle se farka. ráadásul mindannyian konokok vagyunk. juszt se adok igazat. de én sem kapok soha. nem?

    A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

Aktív témák