Hirdetés

Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    Elöször is leszögezném hogy hosszú lesz amit írok, és nincs semmi bajom a magyar néppel, hanem a magyar törvényekkel/szabályokkal.

    Kezdeném: én szlovákiában élek, a határtól nemmessze. Néha olvasom a Tesco ajánlatait, és volt egy Philips dvd lejátszó igen kedvezö 17 000 forintos áron. Go tesco, megvettem hazavittem, kicsomagoltam, beraktam a hálóba, kipróbáltam. Megy szépen, hurrá megvan az öröm. /egyébként van egy jvc házimozim is, meg kell hagyni hogy kezelhetöségben a philips erösen lealázza/. Ma reggel az ágyból szerettem volna a párommal megnézni a tegnap kivett filmet, nosza váltsunk angolról magyar nyelvre....és nem vált. nem is reagál, semmi...be másik dvd, ugyanez. utána kikapcsolom, majd újra megpróbálom bekapcsolni, de nem lehetett. ennyi volt, szép volt.
    Sebaj, ott a garancia, gondoltam kicserélik, nálunk szlovákiában a garanciaidö alatt bármit KÉRÉSRE AZONNAL kicserélnek vagy vissza lehet kérni a pénzt, amíg a garancia tart!!!!!!! Evvel a tudattal hogy ez nálunk így megy, odamegyek a tescoban az infopulthoz, elmondom mi a bánatom, erre a következö: a termékere 3 napos cseregarancia van, ezután csak a szervizben javítják, ami tölem 110 km-re található, vigyem oda. Nem cserélik, pénzt sem adnak vissza....na ekkor begözöltem, azonnal kértem a hölgy felettesét. Az is ugyanezt mondta, miszerint ök aztán nem adják vissza a pénzem, ki sem cserélik, vigyem a szervizbe.....Mint ahogy feljebb írtam: szlovákiában bárki, a garanciaidö alatt, kicseréltetheti hibás termékét, visszakérheti a pénzét vagy a termék árát levásárolhatja, és nem 3 napig hanem akár 2 évig!!!


    %a magyarországot sértegető flame moderálva - kalandor%

Aktív témák