Hirdetés

Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz VoDaFoNe #3189 üzenetére

    HI!

    Elnezesed kerem ha nem valsozltam /valoszniuleg nem talalta vissza ez sajan gyakran elofirdul:- (((/ teremszeteen Tisztetl a Mesternek:- ))) mod: mijejn vot az a diji aminek mar vege??? csak nem 14 ev alatt eccik leldzeni???:- )))

    Integra: nem kene cihologus keresned?, nem venne a lelkedre hogyijjen mejj nyomokat hagyak benned hogy esz tminidg felelmlegeted??? mi ennek az alapja Gambit leorditotta a fejed vmikor vhol es most eszt hianyolod Tole???:- )))

    QuarK: ninc smit ma sem eltem hijjaba

    sasa311: szinten nem eltem hijjaba, ha amr raveszek gondolkodasra egy embert mar megerte:- ))) amugy ha veggig neszted jo parszo r ki lett fejtve hogy miert igy:- ))) /segitek: elobeszed.../

    Gh0sT: majd mekfogom KiLLGecc nyakat ha sokat kotoxik:- )) aszt latnad ikor magyar bill kerul eloem, brrrrrrrrrrr:- (((

    DragaOvonenim, hogy Nked mekkor aotlteid vanank hogy ken meg epesezutlenebbe tennem a hozzasolasaim:- )))

    Hasek: sokan nem tudnka elege halat adni az egnek hogy nem erek ra jaccadozni es jkeveset okorkodok erre:- ))) ami nem ban a nagyobik az hogy a tftpanel-hez sincs idom, es a Tobbiek is mintha kisse hanyagolnak:- (((

    mindenkinek kielegitetet mindenet???:- )))

    udv

    neduddki

    mod: aki jokat akar rohogni az nezzen be a vicc totyikba en rendkivul jol szorakozom:- ))) /el benen a gyanu hun vannak akozepiskolasok??? nehaogy ma csak en melkezek rre.../

    mod: tesek mondani westlake eddig is ekkora ... volt, csak edeig vlt szerencsem nem lenni hozza??? kezdem erteni KEdvesBarom! hozzaallasast...

    [Szerkesztve]

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Aktív témák