Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Kidus #3337 üzenetére

    Ja, és sokat számít, ha az egész nem nyikorog - ami egyrészt a rugók, másrészt az egymáson elmozduló (és rögzíthetetlen) bútorlap elemek hangja is lehet. A kényelmetlen rugós matrac pedig valóban ölni tud.

    Neduddki: tényleg szép, pont jól mutatna itt a szobában, a helye is megvan. ;]
    Holnap írok mélt amúgy, most már alvás. Menj te is, látom fáradt vagy, de előtte néhány elütést még szerkessz bele a postodba. Mi ez a lazaság? :P

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • tildy

    nagyúr

    válasz Kidus #3337 üzenetére

    Hát persze hogy szebb. ezzel nem is vitatkoztam szerintem.
    Bár én nem vagyok túlságosan oda az ilyen külön ágyrács , külön matrac, külön keret dolgokért, bár nem vitatom előnyét.

    PEterket: Van odakinn a padláson két bútorlapból készült ''gyerekheverőnk''. Kb. 20 évesek... Valószínűleg ha lesz gyerkőc, meg fogja kapni:U Használható állapotúak. Ráadásul az egyik nagyon kényelmes volt!
    Egyébként a tömörfát is el lehet rontani, pl. 2 mm vastag lakozzásal:(
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Az albiban is meg kell csináltatnum az ágyat. Vagyis ez ilyen szétnyitható kanapé, és gondolom csak arra lett tervezve, hogy néhanapján alszik rajta valaki. Mi meg már két éve ''folyamatosan''. Na ez tényleg az az igazi rosszfajta bútorlap+olcsó kárpit kombó.
    Úgyhogy ha megyünk el az albiból, csináltathatjuk meg:F

    A franciaágy meg oda praktikus, ahol van erre hely, és napközben sem zavaró.



    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • rii

    nagyúr

    válasz Kidus #3337 üzenetére

    ja ... életünk 1/3-t abban töltjük el .....

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Aktív témák