Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz divot #2518 üzenetére

    Natasaval nem lenne semmi gond..Csak eszembe juttat egy kicsit dinka,magat kigunyoltato, kisebbsegi lanyt, otthon a falunkban.(Azt hiszem a faluban egyeduli NAtasa, mindenki ismeri, igy szerintem emiatt senki nem adott ilyen nevet a lanyanak) kar...:(
    Egyebkent mi bajuk volt ezzel a nevvel? Szep orosz noi nev.

    faster: az a gond, hogy sok esetben pont ugyanugy ''meg van kotve az ember keze'' , mint ahogyan gyerekkoraban a szulei altal megvolt...(Mar akinek megvolt...Nekem spec meg, emiatt kicsit pesszimistabban latom a dolgokat... )Optimizmusra azt hiszem csak az adhat esetemben okot, ha minnel jobban eltavolodva a tarsadalomtol, egy kis hegyi faluban ugy elhetek, hogy abba senki , vagy csak nagyon keves ember szol bele, hogy nem akarjak meg az utolso bort is lehuzni rolam, satobbi, satobbi...

    Sajnos megint eszembe jut ilyenkor, pl. amikor azt olvasom, hogy egy katyu miatt 30 autos kapott durrdefektet a rakparton, hogy vajon hova megy az a qrvasok penz, amit ado neven kiszednek belolunk??? Mert -bar mashol sem kolbaszbol van a kerites- azert kulfoldon ( nyugatabbra )en sokkal jobban lattam az emberek arcan az elegedettseget, azt, hogy nem kell szenvedniuk, hogy legyen hol lakni, kajat venni, blabla bla, es tudtak egyrola kettore jutni.

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák