Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slashing

    senior tag

    válasz imyourfriend #15333 üzenetére

    hát most másik gépen nem tudom tesztelni....
    Most csináltam fókusz huntingot semmi különs nem történik mintha normális lenne.

    Most amire rájöttem vagyis nem értem, hogy miért van az hogy 18 mm lenyomom ugye félig a gombot hogy oda állítsa be az élességet, beállítja a végtelenre, mert tájkép és messze van nagyon a fa/domb/akármi és ennyi, nem csippan és villan fel a keresőben a fókuszmező hogy megvan az élesség és lenyomhatod teljesen a gombot. Beállítja végtelenre éles a kép de ő nem úgy érzékeli vagy nem tudom és hiába nyomom tovább a gombot nem csinálja meg így a képet. Átváltok manual-ra tökmindegy hogy a vázon vagy az obi-n. Megcsinálja a képet és éles...

    De azt hiszem nem idegesítem tovább magam se a gép nem ér már annyit hogy szervízbe menjen se az idegeim... betudom a idő általi avulásnak a dolgot aztán csá....

    Jah még annyi ami tök mókás dolog. Hogy átváltok folyamatos fókuszra ráközelítek egy nagyon közeli dologra aztán elfordítom a gépet a messzeségbe akkor nincs gondja és megcsinálhatom a képet. De mivel azért került elő a gép mert tesómnak kell nyaralásra ez nem opció mert ő automata módban fogja használni és ha menüben átváltom a folyamatos fókuszt az csak addig él amíg nem teker a programválasztó tárcsán vagy nem kapcsolja ki és kapcsolja be a gépet, mert ha ezeket megcsinálja akkor vissza áll egyszeribe :C de csak automata módoknál P-től M-ig megjegyzi a folyamatos fókuszt kikapcsolás után is áhhh grrrrr :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák