Hirdetés

Aktív témák

  • heather

    csendes tag

    Hmm 8óra...este!Nemsokára alvás!Köbö 2 óra múlva!Vagy hamarabb!Mindjárt belaszok itt a gépnél!Már mindenhol olyan karácsonyi hangulat van!Már minden az ajándékok körül forog!Nekem nuku pénz ajándékra!Általában karácsony előtt vagy 2 nappal lesz pénzem vhogy:D....és úgy vásárolok be !De juj....jó sok mindenkinek kellesz venni ajándékot!:)
    Utána meg szilveszter!Remélem itthon lesz nálunk a házi bulejjj!!Ha meg nem akkor máshol!:)
    Jajj nem működik az infrám! :W
    Na jó elég ennyi!Vagyis ajj álmos vagyok...fáradt vagyok....nyűgös vagyok....morcos vagyok!!!
    Ja meg hülye!DE nem érdekel!Holnap gépírás....fúú utálom!L alap K alap D alap szóköz!Stb.Ennél uncsibb órát!Meg ha egy szót is szólsz megszólal a tanár a rekedt hangjával h ellenörző!Jaj ma volt töri!Az a tanár!!!Annyira idegesítő!Az egész nő irritál!Ma mondtam épp a padtársamnak h úgy megverném!:D
    De komcsi!Ilyen kis dugó tanár...de ajj...leírhatattlan!Na ennyi tényleg elég az életemből!:)
    Jóéjt ph-sok!:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

Aktív témák