Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    Eladó cuccaim:
    - eladó egy HIPRO HP-W700WC3 LF tipusú 700W-os, HP szerverekben használatos tápegység! zsirúj egy év garival!
    eladás oka: 3870-es vga miatt nagyobb tápot akartam, de közben downgrade történt vga szinten és felesleges igy nekem ekkora varacskosdisznó! csakmár megvan rendelve, és meg is jött! OEM a cucc, egy 450-es chieftektől 2x hosszabb, 1 halk 8cm-es venti hűti, rohadt nehéz, csatik:
    - 4x sata
    - 7x molex 4 pines csati
    - 2xPCIe-es 6 pines csati(CF, SLI ready)
    - 24pines alaplapi táp+4x4pines kiegészítő+8pines kiegészitő táp
    - 2x floppy
    ára: 10k
    - eladósorba került a számomra oly kedves HP Compaq nx6325-ös notim!
    kijelző: 15"-os 1024*768-ra képes(pixelhiba mentes, gyönyörű)
    memória: 2x1gb DDR2 667 duálban(papíros élettartam garosak)
    vinyó: 80gb sata
    proci: AMD Turion X2 TL52(1,6Ghz x2, 2x512 cache)
    vga: ATI X1150-es vga(dx9-es)
    Chipset: ATI Xpress 1150 lapkakészlet
    Akku: filmnézéssel kb 2 óráig bírja, fórumozgatással többet is(wifi kikapcs állapotban)!
    extrák: bluetooth, wifi, 3x usb2.0, tv-out, kétrétegű dvd író, ujjlenyomat olvasó,beépített 7in1 kártyaolvasó(SD-MS/Pro-MMC-SM-XD), firewire!(persze modemcsati, lan, d-sub-os monitorkimenet, beépített mikrofon is alap!)
    Billentyűzet nyelve: magyar
    állapota: karcmentes, hibátlan!
    gyors, halk, minőségi és hibátlan kis noti!asztali gép helyett is ajánlott!
    a készülék kb 9 hónapos, a HP oldala szerint még májusig garos, kiválló kis gép, akár játékra is használható, én utazás közben filmetket néztem róla, de egy hordozható divx-es lejátszót beújítottam(meg persze rájöttem, hogy külföldön sincs wifiből a kerítés :( ) ezért eladó lehet megfelelő ajánlat esetén!
    Lenne hozzá esetleg egy Samsonite laptop táska, tökéletes védelmet nyújt a notinak és esetleg egy Belkin 600W-on 12V@230V-os autós feszátalakító(2 vagy 3 év garral) is +pénzért!
    ára: 140k a samsonite noti tatyó mostantól az árban benne van!( az átalakító külön +pénz)

Új hozzászólás Aktív témák