Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Peace #33703 üzenetére

    Nekem 250 -et tuti nem érne meg egy 3070, de ez csak én vagyok. Az AMD -ből meg iszonyatosan kiábrándultam, pedig én nagyon sokáig AMD-s voltam, mielőtt elkezdtem nV kártyákat használni. És itt elég sok minden közre játszott: eléggé lemaradtak az nV mögött, jöttek az ígéretek meg a poor voltázás (hú az nálam nagyon betett) aztán láttuk mit dobtak a piacra, az nV meg fényévekkel elhúzott mellettük. Aztán a driver issue -k, na abból kijutott nekem is jó pár. Ezt még úgy ahogy lehetett orvosolni, pl másik driverrel, egyéb workarounddal, na de az, hogy a drivernek azt a részét ahol a video playbackhez állítod be a különböző dolgokat (pl brightness, contrast, edge enhancement, noise reduction, gamma, stb stb) teljesen kiherélték az adrenalin driverben és egy csúszkát kaptál összesen ahol kb a brigthnesst tudod csak állítani, nálam végleg betette a kaput. Nekem ezek a beállítási lehetőségek fontosak, nem játszok a videokártyával hanem mozizok is a géppel. Lehet hogy azóta ez már változott, még január legelején volt kb 3 napig egy 5700XT -m (megtévelyedtem egy gyenge pillanatomban, de hát egy 10 -essel olcsóbb volt ez, mint a 2060S) :D de elég durva gondjaim voltak vele, többek között a fent említett video lejátszási beállítások teljes kiherélése verte ki nálam a biztosítékot, de volt más is (hdmi-n keresztül egyáltalán nem jött hang, pedig vagy 5 driverrel kipróbáltam), így fogtam és visszavittem a boltba, elálltam a vásárlástól és így lett a 2060S aztán.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Locutus

    veterán

    válasz Peace #33703 üzenetére

    Volt már, hogy 2 egymás utáni napon nem gondoltad meg magad? :DDD

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák