Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz gbors #25687 üzenetére

    Attol fugg, pl. ha azt irja valaki, hogy megerositem, mondta A, hogy megjelenteti az 5600-at, az meg azert nem jo.
    De amugy ez meg az N topik, eppen az is lehet, hogy kuldtek nekem egy neten nem szereplo top N csomagot, csak persze mondani nem lehet rola semmit.

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz gbors #25687 üzenetére

    De, azért a típusnévért mindig felelősségre vonható az NDA-t aláíró személy, amelyik típusnéven jön a hardver. Mindegy, hogy valaki ezt pletykálja, vagy ír hozzá még több betűt, hogy másként tüntesse fel. Ha aláírta, akkor nem írhatja le. Ezek a cégek nem amatőrök, egészen konkrétan meg van jelölve, hogy mit nem lehet csinálni, és az alapján Igor NDA-t sért, de valószínűleg nem is írt alá semmit, hiszen 99%-ban faszságokat írt, még a nevet sem találta el teljesen. Csak abból indulj ki, hogy ha állítólag tudsz mindent, akkor mi értelme marhaságot írni a megjelenés előtt? Az NDA-t már megsértette, hiszen leírta azt a jelölést, még ha nem is pontosan, ahogy jön.

    (#25688) b. : De ezzel nem tudod magad felmenteni. Egészen konkrétan le van írva, hogy mit nem lehet leírni az NDA előtt, ha aláírtad. Nem úgy van megfogalmazva, hogy ha a bolygók együttállása úgy hozza, akkor egy adott pillanatban megjelentethető egy adott cikk, amiben plusz betűket hozzáírva benne lehet a konkrét terméknév. Nem, ilyen nincs. Konkrétan idézőjelben ott van, hogy ha leírod azt a négy számot, akkor megsérted az NDA-t, a bolygók együttállásától és a különböző földönkívüli forrásoktól függetlenül.

    Nézd nem én írtam fals neveket a grafikonba. Ha tudná, hogy mi jön, akkor erősen kétlem, hogy ilyet kiad. Nem látom értelmét annak, hogy rossz terméknevekkel, rossz adatokat közöljek, gyakorlatilag pár alvásra a hivatalos bejelentéstől. Szerinted ennek mi értelme, ha mindent tud?

    Mivel az AMD közös folderből dolgozik, így aki aláírta az NDA-t, azok ugyanannyit tudnak, tehát mi is ugyanazt látjuk, amit a többi média. Ezen belül ugye van briefing felvétel, press deck, review guide, képek és driverek. Na most a review guide alapján még becsülni sem kell a teljesítményt, hiszen ott van benne lemérve.

    (#25690) Pipó: Azt is írhatod a végére, hogy a nagyon tisztánlátó öregapóm hallucinált, és onnan vannak az adatok. Ha aláírtad az NDA-t, akkor azt megsérted így is.

    Én is pörgetnék amúgy ilyen híreket, mert nagyon sok olvasót hoz, de tényleg úgy van megfogalmazva az NDA az AMD és az NV esetében is, hogy erősen le vannak védve. Az NV-nél a múltkor az is része volt ennek, hogy ha azt leírod, hogy egy hajléktalan kicsi kínai szerint állítólag jön valami új. Ennyi, kész, még típust sem kell ott írni, és máris véged van. Szóval hiába hoz kattintást, nem véletlen, hogy mondjuk mi nem pörgetjük ezt, mert rohadtul le vannak védve, és marhára nagyot kell kamuzni ahhoz, hogy ne kapják el a nyakadat. De úgy meg minek írni bármit a megjelenés előtt, ha csak hazudni tudsz róla?

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák