Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz t72killer #17637 üzenetére

    A 1060-1070-1080 mind az emelkedes elotti szinten van. A 1080Ti dragabb meg valamivel es a 1050Ti es alatta. Need keverd bele a Ft gyenguleset, USD es EUR arakat nezd.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • carl18

    addikt

    válasz t72killer #17637 üzenetére

    Unokaöcsémnek Tavaly nyáron lett véve a Asus Phoenix GTX 1050 34+ szállítás volt úgy jött ki 36E forintra!
    Most az ember álmodhat csak ilyen árakról, de a GT 1030 is megállt 20-22E forintnál :)
    A GT 1030 se ér többet szemembe újanta mint 20E forint! De ez a 30E kész lehúzás egy ilyen 64 bites kártyáért. :DDD

    Ha most kéne kártyát vennem nem is igazán tudna az ember mit, olyan túlárazás van hogy csak na :D

    Szerintem azért is ilyen drága minden mert idehaza sokan csinálnak nagy hasznot ebből az árazásból. Minek adják olcsóban ha ennyiért is viszik.
    Igen 20%-al kéne olcsóbbnak lennie a pascal szériának, de az a baj hogy mi ebből még semmit se érzünk.

    Itt csak azzal van a gond mikor egy Laikus bemegy egy "túlárazott vidéki info boltba" Aztán rásoznak egy GT 1030-at 35E-ért például, hogy az jó játékra. Utána meg panaszkodik és sír a szája hogy milyen drágán vette a kártyát se gyakorlatilag nem túl sok mindenre elég :D

    Én vidéken lakok és néha beugrok szívatni a szakértőiket :DDD GTX 680TI booston nevettem a legjobban, a bolt vezető szerint létezik ilyen ez volt úgy 5-6 éve mikor még diák voltam :D HIába mondtam hogy amire ö gondol az a GTX 650Ti boost csak olyan van, nem van GTX 680 TI boost is.

    A másik poén mikor a olcsó gagyi 600 wattos koolink és codegen tápokat áruljak 12-13E-ért és az eladó úgy mondja " Ez kell a gamer gépbe" Mellé megy egy GT 730-at add a srácnak :D Én meg fogom a fejem nesze neked.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák