Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatallerror

    addikt

    válasz gbors #11102 üzenetére

    nem, pont h azt írtam h ugyanabból nehéz kicsikarni ekkora teljesítménynövekedést. épp elég érv a történelem nem számít nem? :DDD
    egész biztos vagyok benne h nincs ebben a cuccosban még 60% :N lehet még vele ügyeskedni de csodát nem kell várni tőle. az viszont 90% h jelentősen csökkenhet az ár mert év elejére már a tsmc észbe kap. ez a csíkszélesség lesz még szerintem 2 generációig és ez a 2 lehet generációnként teljesítményben 20-40%-al jobb de 60-al nem, ami a fontosabb az a teljesítmény/fogyasztás mutató az ő szempontjukból a jövőt illetően.

    nagyon rég volt már az és akkor is ritkán h generációnként megérte cserélni, semmiképpen sem nevezhető megszokottnak a generációnkénti váltás....
    mondtam már h hiába erősödne a hardver 60%-ot ha a játékok nem tartják a lépést.
    márpedig vga vásárlásra elsősorban az adja az okot/igényt ha van olyan játék ami nem megy jól az aktuális kártyádon ezért új vga kell.
    nem nagyon van ilyen játék, talán majd most jön el ez a far cry 3-al, sim city-vel stb-vel. szerinted miért kezdték hirtelen a régi időkhöz hasonlóan pénzelni a vga gyártók a játékkészítőket? ;)

    don't tell me what i can't do!

Új hozzászólás Aktív témák