Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SeRoKrigid

    csendes tag

    válasz Puma K #134 üzenetére

    Köszönöm a tippet... :D
    Nos a következő a probléma ezzel...
    Svájcban él a tesóm (ide szúrnám be hogy oda sem szállít az nVidia :D... Vágod Zürich ami egy kurva nagy vicc de mindegy lépjünk túl rajta) , Németországban a barátaim, Ausztriában is természetesen (kis hazánkra jellemző állapotok)... Az összes oculus-om és egy rakat hardvert rendeltek nekem, bármi kell meg lehet oldani. Nem azzal van a gond hogy nincs ki megrendelje. Még azzal sem hogy hogy kerül ide (szerződött GLS partnerek vagyunk a cégemmel).
    A probléma ott van, hogy ezekből a kártyákból nem lesz elég, mert nem gyártanak belőlük eleget. Drága a hűtő rajtuk, és nincs meg a marzs-uk rajta... Ezért nem is akarják nagy számban gyártani. Szóval ha ott ülsz a gép előtt és 17-től 00:00 2 másodpercenként frissíted az nVidia shopot (vagyis nem te, hanem a valakid)... akkor sem fogsz tudni rendelni belőle jó eséllyel, vagy csak kurva nagy szerencsével. Ja és ebben van tapasztalatom a márciusi Valve Index rendelés őrülettel az alyx előtt... ott ücsörögtem és másodpercenként frissítettem az appot és a webes felületet... beállított kártyaadatokkal... és csak a 2. kiszállítási körben sikerüt kapnom 2 hétre rá...
    (itt jegyezném meg, hogy a Valve Indexre feltételezhetően kisebb volt a kereslet mint a 3080-ra)
    Szóval köszönöm a tippet mégegyszer, de az infót nem azért osztottam meg mert nem ismerem a lehetőségeket, és hangosan magyarul üvöltözve követelem hogy hozzon ide a nagy nVidia a harmadik világba kártyát, hanem azért mert gondoltam elmondom azoknak is akik esetleg kevésbé szerencsések, és vagy tájékozottak...

    Egyébként a forrás:

    https://www.youtube.com/watch?v=SxtfNcm45xk

  • Laraxior

    titán

    válasz Puma K #134 üzenetére

    En megprobalok egyet behuzni az nvidia oldalan :K

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák