Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tipuka

    addikt

    válasz KAMELOT #896 üzenetére

    Sziasztok!

    Látom kicsit inaktívak vagytok, gondoltam neki állok kérdezni, vásárlás előtt állok. :D
    Kérlek segítsetek választani.
    2060 és 2070-eseket néztem.
    2060-asnál egyedül a Strix-en van 1x6 + 1x8 pin, ha jól néztem, hogy elengedjem a TDP keretet szépen, iszonyúan halk és jól túlméretezett hatékony hűtéssel van ellátva, illetve coil whine-ról, amire allergiás vagyok, olyanról nem írt senki a Strixekkel kapcsolatban, na meg nagyon jól néz ki szerintem. 3 féle van ezekból (2060-as topikba nézzetek be, írtam oda is az este), azokból mind3 verzió ugyanaz csak mhz-ileg más?
    Táp az bírni fogja, Seasonic Prime Ultra 650 W Gold lesz mellé.
    Ennyit most a 2060-ról, jön a 2070-es szál.
    2070-esból melyik lenne az amelyikben a max power limit az jó, nagyon és halk és nem jellemző a coil whine? A legutolsóra rá keresve, egy találatot nem találtam ebben a topikban, hogy bárkinek coil whine-os vga-ja lenne, ami elsőre jól hangzik,de tartok tőle, hogy csak nem írták le páran, hogy olyan, mert valakit egyáltalán nem zavar vagy nem meri leírni. :D
    Pl. a Palit JS amit vett snecy20 az tetszik elég jó áron van, 980 Ti-m is az, szeretem nagyon, de 2 év garis csak, az nekem hátrány, 3-3,5 évet megtartanám, szóval Palit kizárva sajnos.
    Bő 200k felett meg nem nagyon akarnék érte adni, mert a 150k-s Strixhez képest +50k nem hoz 33-38%-nyi fps-t, azért egy határt tartsunk be értitek.
    Remélem tudtok segíteni légy szí.
    Előre is köszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák