Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz TTomax #84820 üzenetére

    amig meg a ket kartya, addig meg birja.

    egyebkent nezegettem, de igy:
    - hasznaltpiac gyakorlatilag osszeomlott, 1080TIk meg mindig 600-650 euroert mennek (ket+ eves FEk is!)
    - 1070TIk meg 370 euroert
    - 1070et lattam 330 euroert ujonnan

    szoval kb ez az a pont, amikor ha nem surgos (nem), akkor most nem eri meg venni.

    mielott meg nagyon atcsusznek csak varakozok de nem veszekbe, iden vartam / varom:
    - Just Cause 4: 1080pben megy nagyon szepen, harom kijelzon meg talan a 2080TI elbirna... talan.
    - Far Cry: New Dawn: valszeg harom kijelzon high-very high korul 60fpsem lesz
    - Cyberpunk2077: ha megjelenik...
    - Metro: Exodus: ez kivaros*

    Metro kapcsan elovettem a 2033 reduxot es most igy 7 evvel kesobb kezd leesni, hogy miert is hagytam a fenebe, avagy egyik oldalrol egy remekul osszerakott jatek, masik oldalrol meg mechanikailag egy total elszurt rougelike:
    - gyonyoru es gyonyoruen fut, CF iskolapelda szeruen megy
    - gyonyoru a jatek designja, a 3d/2d artistok szuper munkat vegeztek
    - a palyatervezok egyszerre vegeztek zsenialis es katasztrofalis munkat. van olyan palya, ami elvileg egy metroallomas, gyakorlatilag egyetlen egy uton lehet vegigmenni az egesz palyan mert full linearis.
    - a "moral points" resz implementacioja az konkretan a 90es evek kozepen is rossz lett volna. miert baj, ha bizonyos palyakon nem lopakodom? miert nem baj, ha mas palyakon szitava lovok mindenkit?
    - el kellett volna donteni, hogy akkor ez itt most lopakodos jatek, vagy tower defense, de a ketto valtakozva nem mukodik. az nem allapot, hogy a fel jatekban maxon van a loszerem (es gyakorlatilag nem hasznalok fegyvert), aztan egymas utan jon ket rail shooter palya ami utan a harmadikra konkretan spartan mode normal fokozatan mindenbol kifogy a loszerem. pisztoly loszerrel tele a palya, de miert lenne nalam pisztolya ha nem szamitok ra, hogy kene?
    - instakill az atvezeto videokban? plusz ha ennel is tobb script lenne akkor par palyat egy az egyben Telltalekent is lehetne arusitani kis tulzassal.
    - allitolag a reduxban a nehezseg mar kevesbe hullamzik, hat ize
    - ja es ertem, hogy nyomasztonak kell lennie, de a legkonnyebb fokozatnak nekem kb "turista vagyok es gyonyorkodok az artworkben" szinten kene lennie, ehhez kepest kb a Prey utolso harmadanak a kaosza van non-stop. Ez mondjuk egy FEARnal mukodott, de a FEARnal az ember nem varosnezett kozben, az egy taktikai shooter volt.
    - bonusz: a sound fx egy resze egy az egyben egyezik a stalkerrel
    egyreszt gyonyoru es imadom, masreszt meg hulyet kapok tole, hogy kb elvarja a palya designer, hogy tudjam, hogy akkor o hogy is gondolta, hogy mit kene csinalni. ne mar.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák