Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZsoltee

    veterán

    válasz aginor #780 üzenetére

    "Több venti + nagyobb borda = alacsonyabb hőmérséklet, hosszabb élettartam, alacsonyabb zajszint"
    Ez a végtelenségig nem fokozható és egy idő után pedig már elég deficites.
    Nem rég - 1 hónapja - építettem egy ismerősömnek szűk mATX házba 1 ventis 1660-at, szintén Gainward. Semmi hangja a cuccnak és 70 °C között mozog. igaz a házban csináltam rendes légáramlatot. Ugyanaz a TPD, mint a 1660Ti-nek (a Tinél a ramok többet esznek).
    Egy RX570-es 25%-al többet fogyaszt és ott is egy jól megtervezett hűtés elegendő 2 ventivel.

    De nem kell egyetértenünk. Azt gondolom, hogy a 120W-hoz az én véleményem szerint elegendő 2 veti bőven. Ha nem, akkor vagy extrem körülmények vannak, vagy rossz a borda. Az más kérdés, hogy marketing, design miatt rátesznek 3 ventit. Ti úgy látjátok én másképp! :R Én ellenék még a zöld nyákkal is! :D

    A fan stop nélkül is el lehet lenni, a legtöbb felhasználó nem is látja a vga-t. Hogy mennyivel bírja tovább, ha egyáltalán tovább bírja egy venti ettől, azt meg a fene se tudja. Szóval nem szükséges szerintem, ha a felhasználó nem igényli. Én nem is erőltetném. Minek?

    A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

Új hozzászólás Aktív témák