Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    Topikgazda

    Egyelőre nekem ez Fast Sync dolog rohadtul nem működik 376.19-es driver van fent.

    Fast Synckel:
    Minden Very High, Motion Blur, DoF ON, FXAA-val, Advanced Graphics minden OFF:

    Fps limit nélkül: össze-vissza ingadozó frame timeok, hiába a magas fps-ek, akkora akadások vannak mint az állat. 70-es, 60-as, 59-es és 48-as fps limittel microstuttering és akadás vegyesen.

    V-sync és fps limit:
    59-es limittel néha microszaggatás, 48-as fps limittel szépen megy.

    Egyelőre ez így elég csalódás, mert a 750 Ti (ugyan Normal textúrával), de vegyesen High/Very High beállítással, FXAA-val, Motion Blur, DoF ON, 44-re fixált fps-sel, stuttering és tearing nélkül vitte. Ráadásul a látótávolság, forgalom és egyéb csúszkák is fel voltak tekerve

    Azt hittem ez v-synckkel 59-60 fps-re képes minden körülmények között Very High beállításon DoF, Motion Blur ON +FXAA.

    Youtube videókon is láttam hogy vannak magasabb frame timeok, másoknál is, de nem gondoltam volna hogy ilyen. Azért amikor 10ms-ről 20-30-40ms-re ugrik a játék az nem élmény.

    Advanced füllel egyelőre nem foglalkoztam, de nem bánnám ha lehetne valamit kezdeni, mert az előbukkanó épületek repkedés közben kicsit illúziórombolóak egy majdnem 90 rugós VGA-tól.

    Mit csinálok rosszul?

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák