Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Vasshammer #2261 üzenetére

    Nem itt az a baj Vass ami nem tudsz megtenni ,hogy WORLD piac van,de mellette meg aránytalan fizetések. --- de ezt nem tudod egy kapitalista társadalomba korrigálni.. mos tnem akarok se ebbe se abba menni, kb. úg ymlehetne midnenkinek minden ,ha szocializmus vag ykomunizmus lenne és mindnekinek ugyan az járna ugyan úgy,de a ebben atársadalomban ez így is fog maradni valaki megteheti a 1080 vagy csak is 1060-t valaki csak 1050-t vit anincs nem fog változni . 8)

    Arról nem is beszélve. Amég az Intel meg az NV egyeduralkodó addig olyan áron adják amit nem szégyelnek. ninc skonkurencia. Én nekem AMD és ATI van/volt,de van intel /NV-m is és ég föld szinte. szívem szerinte Ati-t és AMD-t vennék ,d eha egysze rnem tudom megtenni ,mert kell a CPU kakaó munkára.

    Ettől függetlenül a 1060 most elgé szép kártya. Így is fogy rendesen sz.tem. Főleg most egy jóbban kereső országban nem probléma egy 200 font/euró.

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák