Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Manci

    tag

    Érdeklődnék, h egy X2 6000+ AM2-vel jó választás-e egy Asus 8800 GTS 640 Mb?
    A proci ''sajnos'' már megvan, csak érdeklődnék, mert olvastam,h a CPU-GPU párosítás nem mind1...

    Javítás: Igen-igen, Én is érdeklődnék, h 320 Mb vagy 640 Mb, mert 2-3 hónap múlva szeretném 1680-ban használni ha van rá lehetőségem.
    Szerény személyem szerint érdemes 640-eset venni, mert ha már valaki kiad érte ennyi rohadt sok pénzt, akkor gondolom nem 1-2 hónapra tervez. Nem?!

    Még1 kérdés: Chieftec 400 W-os tápom van. Az elég bele??? (már ha az összes cuccos bekerül a gépezetbe)


    Asus M2N-E lap és 2 x 1Gb Kingston RAM

    Módfelett hasznos válaszaitokat köszönöm!

    [Szerkesztve]

    Aha. De. Igen.

  • Manci

    tag

    Jelenleg Club-3D 7600 GT-m van, és kijelenthetem,h sokkal jobb, mint a Gigabyte-é vagy az Inno-é. De csak 7600 GT-ből...

    Asus EN8800 GTS 640 Mb kisker, brutto 88 körül tudok (sztem mint mindenki más), hacsak nem jön közbe valami csoda. Az a ''PH!''-os 95k-s GTX mit fed? Nem nagyon értem sajnos, sorry :)

    Milyen tuninglehetőség is található az AM2 X2 6000+ ban?

    Ami még a gépben leledzik: 2 SATA-s vinyó, 1 DVD író, 1 DVD olvasó.

    [Szerkesztve]

    Aha. De. Igen.

  • Manci

    tag

    Asus régebb óta csinál ilyen (8xxx) kártyákat = több tapasztalat, jobb kártya. Minden boltban. meg neten, meg ahol akarod, jóval több Asus kari van. Nem véletlenül...

    1 év gari az nem kevés? Igaz, ennyi pénzért....
    Valkinek valami tapasztalat itten vásárolt cuccosokról? Mert ez azért jóval a bolti ár alatt van, legalábbis annyival, h meggondolja az ember 2X is, meg ezt a dolgot is, amit sikeresen a fülembe ültettél, h GTX. Mert több RAM van rajta és a többi ''áldott tulajdonsága'' is azért igencsak combos......... Főleg ennyiért.

    ''Köszi.''


    A 6000+ os 30%-os (de inkább 20%) felfelé huzogatásának eredményét meg tudnám tippelni, de 1.: nem nagyon szeretem húzni a procit, és 2.: a miértje, egyet már hazavágtam így, talán mert nem igazán tudok okosan csinálni :(

    [Szerkesztve]

    Aha. De. Igen.

Új hozzászólás Aktív témák