Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz Henk #10867 üzenetére

    Igen a 4x1GB az jobb tuningban mint a 2x2GB. Az én A-DATA-im például max 1100 MHz-en mennek CL5-ben. De ha 32 bites XP-hez ragaszkodsz akkor nincs túl sok értelme. Azért 4GB-ból látna a rendszered 3GB kb. De csak max 2 GB-ot tudna használni egy program. De van XP-ből is 64-bites, vagy Vista inkább az utóbbi a javasolt. Mert a 64 bites XP az nem a legjobb volt még. Vagy majd a win7 ha semmi esélyt nem adsz a Vistának, de a teljes az még nem mostanában fog ki jönni.
    Hogy miért jobb a 4GB mint a 2x1GB tuninggal egyszerű, 4GB-os felállásnál már simán le tilthatod a lapozó filet és ez szerintem jóval jobban érezhető játékokban mint a magasabb óra jel, ezt el hiheted. Amióta én 4GB-ot használok le van tiltva a virtuális memória és jóval simábban futnak a játékok, nem akad be amiatt mert HDD-ről olvas.
    Viszont én nem vettem észre játékban különbséget 800 és 1100 MHz között. Éppen ezért hajtom csak a ramokkat 800 CL4-ben, na meg persze a memória írást is állítottam most 4-esen van és stabil:)

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Új hozzászólás Aktív témák