Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jediweb

    aktív tag

    válasz #41133696 #329 üzenetére

    Na akkor most jó a NIS vagy sem , gondolok itt az előzmény beszélgetésekre
    "sebastian88" -al No meg TE is OUTPOST-ot használsz, mi a végleges konklúzió :
    jó? közepesen jó? vagy lényegesen van jobb?
    Mert a 2010-ről a nemzetközi felmérések és AWARD-ok nem ezt mondták ami itt a fentiekben elhangzott és következtethető, vagy félreérthető( félreértettem?) .....

    jediweb

  • Greenebola

    senior tag

    válasz #41133696 #329 üzenetére

    Helló!

    Na én ezt sose kapcsoltam be ,de nem is értem igazán elvileg ezt jobb kikapcsolva hagyni nem ? :F
    Azt veszem ki a 3. részből.

    Smart Definitions
    1, A Norton Internet Security a Smart Definitions lehetőség segítségével választást kínál a LiveUpdate munkamenet Magkészlethez kapcsolódó vagy Teljes készlethez kapcsolódó vírusleírásai között.

    2, Amikor a Smart Definitions lehetőség be van kapcsolva, a Norton Internet Security bekapcsolja a Magkészlethez kapcsolódó vírusleírásokat, melyek azokat a legfontosabb vírusleírásokat tartalmazzák, melyek a Symantec szerint szükségesek a legújabb biztonsági fenyegetések elhárítására. A Smart Definitions lehetőség bekapcsolása minimálisra csökkenti a leállási, a telepítési és a rendszerindítási időt. Emellett körülbelül további 20-30 MB szabad lemezterületet biztosít. Ezért a Magkészlet vírusleírásai a számítógép nagyobb sebességében nyilvánulnak meg.

    3, Amikor a Smart Definitions lehetőség ki van kapcsolva, a Norton Internet Security bekapcsolja a Teljes készlethez kapcsolódó vírusleírásokat, melyek minden, a Symantec által ismert fenyegetést ismernek.
    Ha ez a funkció be van kapcsolva, Ön rendkívül hatékony védelmet élvez az aktív, valós fenyegetésekkel szemben, és a számítógép teljesítménye is javul.

    WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

Új hozzászólás Aktív témák