Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #11527168

    törölt tag

    válasz Jojo5 #42170 üzenetére

    Nagyjából ugyanebben a helyzetben voltam én is, úgy kb. 2 éve. Nálam úgy oldódott meg a dolog, hogy jól beolvastam a csajnak, hogy mit képzel, mit akar stb. Pár hétig padlón voltam, hogy nem is beszélünk, stb aztán újra elkezdtem bulizni járni és megismerkedtem egy másik csajjal. Az "első csaj" rá 2 héttel, amint megtudta (össz vissz 6 hétig nem is kerestem és ő sem engem), hogy van nőm elkezdett sms-eket küldeni, hogy mégis akarna velem lenni és szakított a barátjával, de elküldtem a picsába. Azóta sem láttam, nem hallottam felőle, FB-on keresgélt nemrég de letiltottam. Szerintem jól döntöttem, az ilyenre aki nem tudja mit akar, csak szórakozik, kár elfecsérelni az időt. Tudom, hogy ez kurva nehéz, főleg ha osztálytárs a csaj, de erre vannak a haverok, hogy távoltartsák.

    Ja és a gyúrást semmiképpen ne hagyd abba!!! A sport sokat segít elterelni a gondolatokat. Plusz ha jobb az ember kiállása, hamarabb lesz új csaj ;)

  • #11527168

    törölt tag

    válasz Jojo5 #42401 üzenetére

    Ne haragudj, hogy ismeretlenül beleszólok a dolgodba, de sztem magadat hülyíted ezzel a "ki tudja mi lehet a hárrétben" szöveggel. Nincs itt semmi, elbizonytalanodott a csaj, férfiként bejössz neki, lefeküdne veled, de járni nem járna veled, arra a mostani paliját jobbnak tartja. Én azt sem hiszem, hogy pénz miatt lenne vele, mert akkor te mit akarnál tőle? Úgy értem a hszeid alapján nem olyannak tűnsz aki pénzéhes ribancokra hajt.

    Válts telefonszámot, ülj el mellőle az iskolában, ennyi. Hagyd a picsába, bármilyen nehéz is. Innen már csak 2 lépés a LCSB az meg nem lenne jó, főleg, hogy hülyét is csinál így belőled a többi csaj előtt az osztályban (vannak ott más jó csajok is nem? Ezzel elvágod magad náluk, téged fognak a reménytelen szerelmesnek elkönyvelni, hisz a csajnak van barátja, így csak te húzhatod a rövidebbet)

  • #11527168

    törölt tag

    Sziasztok. Szeretnem kerni a velemenyeteket. 26 vagyok 8 eves kapcsolatban vagyok de most valahogy megvaltoztak a dolgok. Teljesen osszepasszolunk de valami mas lett... Mostanaban elmentem bulizni a regi haverokkal, es elkapott egy furcsa erzes. Eddig el sem tudtam kepzelni a parom nelkul de most ... Ehhez hozzajott hogy kialakult a buliban egy erdekes kapcsolat egy lannyal. O 18, eddig egy szot sem szoltunk egymashoz de olyan kemia alakult ki koztunk amit eddig nem tapasztaltam. Ez feltunt az en barataimnak is es az oveinek is akik szova is tettek, hogy miert nem megyek oda hozzajuk, bemutatnak minket. Inkabb hazamentem nehogy 'baj' legyen es kesobb megbanjam. Viszont osszefutottam ma vele az utcan, csak joszontunk egymasnak, de lathatoan nagy hatassal volt a dolog mindkettonkre. Egyszeruen gyonyoru a lany, olyan kisugarzassal hogy... Nem tudom mit tegyek. A baratok is tanacstalanok. Nem is ismerem igazabol, most fog erettsegizni, biztos tovabbtanul majd, lehet hogy ki sem jonnenk es tartana a dolog 2 honapig. A mostani parommal viszont mar hazvasarlas, kozos hitel stb is szoba kerult. De ez az uj lany .... Olyan erzesem van, hogy ha elszalasztom, eletem vegeig banni fogom. Belemenni egy teljesen uj kapcsolatba, elolrol kezdeni mindent. Oszinten szolva mar nem is emlekszem hogyan kene randizni stb. teljesen belekenyelmesedtem a mostani kapcsolatomba. Irjatok meg legyszi hogy ti mit tennetek. Voltatok mar ilyen helyzetben? Koszi!

  • #11527168

    törölt tag

    Köszi szépen a segítséget srácok!

    Jojo5: Olvastam a te helyzetedet, hát igen, azt sem egy egyszerű eset. A haverod ól tette, hogy átgondolta a dolgot, én is ezt fogom tenni.

    SzalaiG: hát igen, a hűség próbája.... Néha baromi nehéz hűségesnek lenni, de végig kell ezt gondolnom mert még nem voltam ilyen helyzetben. Szerintem ha ezt az "akadályt" átvinném, többször nem kerülnék ilyen helyzetbe, csak rohadt nehéz.

    runner 125: Igen, ezen gondolkodtam én is, hogy valószínűleg a kiélés hiánya, hogy megijedtem attól, hogy most egy házzal, hitellel örökre lekötöm magam. Előtte 8 kapcsolatom volt, de egyik sem tartott sokáig, így hirtelen ugrottam bele a LEGkomolyabba, az igaziba. Bárcsak illúzió lenne az "új csaj", már meg is bántam, hogy megláttam egyáltalán, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.

    thomeef: Köszi neked is, pontasan ugyanebben a cipőben vagyok én is amit megfogalmaztál. Igen, az a furcsa lelkiismeret furdalás az, amit nem tudtam megfogalmazni, ezt érzem én is most. Az írásod döbbentett rá most nagyon sok dologra, nagyon jól megfogalmaztad amiben benne vagyok (vagyunk, mert furcsa látni, hogy többen is a fórumról ugyanebben a helyzetben vannan), Mi értelme lenne az eddig felépített dolgokat félredobni? Jó oké az új lány olyan akiről mindig is álmodtam, fiatal, egy álomnő nekem. Viszont a párom is gyönyörú, vannak akik lecsapnák a kezemről. Újra elkezdeni mindent, aztán tényleg lehet, hogy 2 hónap, 2 év múlva vége lesz, akkor mit csinálok? Az idő tényleg telik 30 évesen meg újrakezdeni, így belegondolva elég durva. Azt meg még nem is vettem számításba, hogy a "kiscsajnál" az anyagiak, a státusz is közrejátszhat, hogy felvágjon a barátnők előtt. Kockázatos lenne ez nagyon. Valahogy ez most nagyon megbolygatta a férfiasságom, 17-18 évesen el sem tudtam képzelni, hogy egy ilyen csaj szóbaállna egyáltalán velem, csak álmodoztunk a haverokkal. Aztán jött a barátnőm, ő is szép, de nem volt pont az idelálom (ő szőke, zöldszemű), viszont úgy megfogott, hogy ő lett nekem a világ legjobb nője, csakhát idővel a rózsaszín ködből jócskán eltűnt. az új lány meg tipikusan olyan amilyenekre mindig is buktam (fekete szem, fekete haj, magas, vékony, kicsit cig*nyos, pont mint a tegnapi Fókuszban az lmiki-bulizik klippben, ha láttátok :) )

    orbano, Ijk: Igen ez is benne lehet a pakliban, de ha úgy lenne, én úgy ismerem magam, hogy valószínűleg beleszeretnék és ugyanott tartunk csak benne lenne egy megcsalás is, amit nem tudnék magammal cipelni hosszútávon.

    akos3: :K

    Szóval, most úgy vagyok, hogy várok, alszok rá jópárat, elviszem a barátnőmet valami programra, próbálok nem találkozni a csajjal. Megpróbálom úgy felfogni a dolgot, hogy "na igen, még mindig bejövök a jó csajoknak, sőt egy ilyennek is" és örülök ennek, jó sztori lesz majd később. Most jöttem rá, hogy ebből a szempontból ugyanolyanok vagyunk mint a lányok, nekünk is kell a visszaigazolás, eddig ezzel nem foglalkoztam. Viszont az a gáz az egészben, hogy valami tényleg nincs rendben, mert lehet, hogy eddig is közeledett már felém más lány, csak nem vettem észre!!! Most viszont valamiért igen ... Gondolkodnom kell, csak nem tudom mi lesz ha újra meglátom majd.

    Köszi szépen mégegyszer mindenkinek, de várom az új meglátásokat is, ha van és majd beszámolok 1-2 hét múlva hogy mi lett.

    [ Szerkesztve ]

  • #11527168

    törölt tag

    válasz agrarfiatal #42784 üzenetére

    Hát igen erre gondoltam én is, hogy még ő sem élte ki magát 18 évesen, most jön az egyetem (nálam kimaradt, már 18 évesen dolgozni kezdtem), stb. Bár lehet, hogy arra lenne szükségem, hogy éljek én is egy kicsit egy ilyen fiatal csajjal. Az egyik barátom azt tanácsolta, hogy feküdjek le vele, neki feldobta a kapcsolatát, utána jött rá, hogy mit is akar. Bár inkább húzok affelé amit ti tanácsoltatok és megpróbálom elfelejteni, végiggondolni a dolgot. Ha megcsalnám, én azt nem tudnám eltitkolni, magamban tartani.

    Ijk: Hát ha mostantól megrohamoznak a csinos, 18-as csajok nem tudom mi lesz velem, még ez az egy jeletkező is nagy fejtörést okoz :DD

  • #11527168

    törölt tag

    válasz akos3 #42799 üzenetére

    Hát ez az ..... :( Ezért remélem plátói marad ez a dolog a csaj részéről és "békén hagy". Bár már majd egy hete nem láttam, de sajnos nagy az esélye, hogy összefussunk, bújdosni meg inkább nem fogok. Meglátjuk, mit vált ki belőlem vagy mit nem.

  • #11527168

    törölt tag

    válasz Nimrod #42804 üzenetére

    Én nem próbáltam, de szerintem nem a legjobb ötlet, bár próba - szerencse.

  • #11527168

    törölt tag

    válasz frame>24 #42810 üzenetére

    Köszi a segítséget, jó olvasni "független" emberek véleményét, a barátok sajnos nagyon elfogultak (főleg, hogy a 90% közös barát).

    Hát igen, csak most ért ilyen "inger" amióta együtt vagyunk, vagyis most vettem észre először. A barátnőm olyan, hogy szeret nagyon kordában tartani, pl. ha egy pillatra megnézek egy csinos csajt, 2 napig hallgathatom, hogy nehogy elhagyjam, stb... Így inkább eddig kerültem a csajokat ahogy tudtam.

    Lenne lehetőség beszélgetnem a lánnyal, de úgy érzem, hogy a vibrálás miatt nem lenne jó vége. De talán tényleg meg kéne egy kicsit ismerni, mert az, hogy jól néz ki és egy kicsit belezúgtam még nem jelenti azt, hogy meg is lennénk együtt. Pl. lehet, hogy a szex jó lenne, de amúgy semmi közös érdekődés vagy ha a szex rossz, akkor meg alapból halott dolog. Tanulságos amit írtál, nagy pofáraesés lenne, hogyha "bajt csinálnék" és kiderülne, hogy egy debil a csaj. Most úgy vagyok, hogy egyenlőre kivárok, végiggondolom, hagyom leüllepedni a sztorit.

    Nagy igazságokat mond a srác a videóban :D

    Mai fejlemény az ügyben: a kiscsaj aktívan próbálja velem felvenni a kapcsolatot, haverok mondták, hogy tegnap a buliban (ahova szándékosan nem mentem el) is nagyon kitett magáért (az eddigieknél is szexisebben öltözött fel) és keresett mindenkinél. Azután, hogy nem talált fél órával elment. Olyan szar érzésem van, szinte féltékeny vagyok, nehogy valaki más lecsapja a kezemről (hát ezt leírni is furcsa volt.... eddig nem ilyennek gondoltam magam aki ilyen helyzetbe kerül, ilyen intenzitással). Kicsit meg is bántam, hogy nem mentem el bulizni tegnap, még ha nem is megyek oda hozzá, de legalább láttam volna, meg azt, hogy nem mással van. Furcsa érzés, hogy attól tartok most, hogy kihátrál a dologból, mert csalódott amiért nem voltam ott (az, hogy elment a helyről miután nem talált, szerintem erre utal).

    A másik amin gondolkodtam, hogy őszintén elmondom a barátnőmnek az egész dolgot, lehet, hogyha kibeszélem magamból, elillan ez az érzés. Csak nem tudom, hogy venné. Ahogy ismerem, már dolgozni sem engedne el. A héten dicsérgetett, hogy milyen jó pasija van, mondtam neki viccesen, hogy tetszem ám más csajoknak is. Rögtön azzal jött elő, hogy ha ilyen lenne, akkor a csaj előtt jól lesmárol, átölel, hogy lássa kivel van és soha többet nem mehetek sehova :F

    "Szerintem akkor érdemes váltani, ha már hetek/hónapok óta kínoz a vágy, és a barátnőddel lévő semmilyen együttlét, élmény NEM tudja ezt feledtetni. Ha már hozzáérni se akarsz.
    Szóval, légy ésszel, mert a penge másik oldala, hogy az elvesztés után jöhetsz rá, mit és kit is vesztettél igazán..."

    Néha így érzek, néha úgy, nem tudom mitől függ. egyszer úgy kelek fel, hogy nem bírom tovább, egyszer meg, hogy akár jöhetne egy közös gyerek is....

  • #11527168

    törölt tag

    válasz #11527168 #42772 üzenetére

    Sziasztok! Alakultak a dolgok... Jó hülye vagyok, aki a fasza után ment :(( Rossz belegondolni, hogy komolyan otthagytam volna a barátnőmet emiatt a kiscsaj miatt. Szóval: a legjobb barátnője megkeresett és azt mondja, hogy belémzúgott a csaj, de VAN BARÁTJA! és tudja, hogy nekem is van valakim, ezért sem akart odajönni hozzám (meg azért mert nem "nem bírt volna magával, széttépett volna" engem)! Félne elhagyni a srácot, főleg hogy engem nem is ismer (nála lakik = ahogy levettem, eltartja a srác! 18 éves a csaj, érdekes dolog....), a barátnői viszont folyamatosan felém terelgetik (teljesen úgy beszélt a barátnője, mintha az egy eldöntött dolog lenne, hogyha elhagyja a pasiját a csaj, mi rögtön együtt leszünk.) Finoman kitudakolt egy-két dolgot rólam, persze nem vagyok hülye. Amúgy szimpatikus volt a barátnő is, úgyhogy nem lehet rossz a másik sem, de nagyon nem tetszik ez az egész nekem. Még nem voltam így, hogy egy ismeretlen csaj ennyi mindent beleképzel egy dologba, teljesen beleképzeli magát. Igen, lehet, hogy lefeküdtem volna vele, ha úgy alakul, de az, hogy ő már mindent akar rögtön, meg már szerelmes az érthetetlen. Szerintem maga sincs tisztában vele mit akar, tisztára olyan az egész sztori mint Jojo5 fórumtársnak.

    Most úgy vagyok, hogy hanyagolom a kiscsajt, nem keresem, nem járok olyan helyre (disco) ahol összefuthatunk és így szerintem megoldódik a dolog. Amúgy ahogy kicsit tisztult a fejem avagy visszament a vér a farkamból a fejembe, már nem húz annyira az egész dolog, hogy elhagyjam a kedvesem, de szerintem lesz még itt esemény, főleg, hogy a barátnője ismer már engem. Csak nehogy letámadják a barátnőmet ezzel az egésszel :((( (pedig nem is volt semmi)

  • #11527168

    törölt tag

    Köszi srácok! Igazatok van, már nem aggódom, keressék csak meg ha úgy alakul, ez őket fogja minősíteni :)

  • #11527168

    törölt tag

    válasz Ijk #42950 üzenetére

    Lehet, hogy jól néz ki, de valami biztosan nem stimmel nála. (nem volt dolgom mostani tizenévessel, de ez akkor sem normális!)

    Lirion: Ebben a helyzetben jártam már én is. A csajok nem szeretik kerek-perec megmondani, ha nem jött be a randi vagy te, inkább szépen elsunnyogják a dolgot, hogy túllegyenek rajta, aztán meg elkezdenek elfelejteni, jönnek a kifogások.

    [ Szerkesztve ]

  • #11527168

    törölt tag

    válasz Apollyon #43014 üzenetére

    Csak lazán, mert ahogy írod napi 100x leszólítják őket, úgyhogy gyorsan észreveszik az erölködést vagy ha valami előre eltervezett "koreográfiát" próbálsz náluk. Nekem is volt olyan csajom aki pultozott, de én féltékeny tipus vagyok, sok volt a veszekedés amiért nem zavar el mindenkit aki beszélget vele (ugye csinálnia kell a forgalmat az meg nem megy ha bunkózik)

    szerk: azért szerintem próbáld meg kideríteni a többi csajtól, hogy tényleg bejössz e neki és nem csak "kötelezően" flörtöl.

    [ Szerkesztve ]

  • #11527168

    törölt tag

    válasz Jojo5 #43030 üzenetére

    Kemény sztori ... Szerintem volt valami pénteken ami nem tetszett neki, vagy pont hogy nagyon is tetszett neki (megijedt, hogy túl komoly az ügy). Lehet az is, hogy azért titkolja, mert nem akarja, hogy a barátnők, ismerősök visszamondják az exnek mert még mindig nem biztos abban mit akar.

    Jól teszed, hogy nem zaklatod, hagyjad csak, ne mássz rá, majd ha akar valamit megkeres (100% hogy fog)

    [ Szerkesztve ]

  • #11527168

    törölt tag

    válasz Apollyon #43037 üzenetére

    Na ez a beszéd, csináld így ahogy írod és tényleg ne rúgj be, az öngól. Ha a számát nem akarja megadni (úgy vettem észre, hogy mostanában nem "divat" megadni, akkor kérdezd meg a teljes nevét és jelöld be FB-on. Így két legyet ütsz egy csapásra)

    Ha azt mondja, hogy van pasija, nyugodtan mond, hogy nem zavar, attól még ismerkedhetünk. Vagy ha olyan a helyzet és pofátlanabb is tudsz lenni, mond hogy "és nem unod még?" Amúgy észre lehet venni, hogy igazat mond, le akar rázni vagy csak kéreti magát. Ha szemezik veled, elbeszélget, biztos hogy valami nincs rendben közte és a barátja közt.

    [ Szerkesztve ]

  • #11527168

    törölt tag

    válasz Jojo5 #43052 üzenetére

    Szerintem megbeszélte az egészet a pasijával. Elmondta az egészet vagy csak, hogy valami gáz van, változtassanak és úgy döntött, hogy az a legjobb megoldás ha leszar téged (te is ezen gondolkodtál régebben) és akkor majd talán elfelejt.

    VAGY: fél valamitől (tőled, a pasijától, vagy attól hogy egyik lóról a másikra ilyen hamar átüljön, hogyha érted mire gondolok.)

  • #11527168

    törölt tag

    válasz #56474624 #46941 üzenetére

    Ritkán szoktam beírni ide, de azt kell, hogy mondjam, hogy igaza van! Ha már odaáig jut a dolog, hogy 1 hétnél tovább figyelsz valakit, gyártod a teóriákat, hogy "mi lenne ha...." akkor az már bukott ügy, vagy LCSB. Hidd el, a csaj 1000% hogy észreveszi azt, hogy figyeled és ha nem lépsz időben kb. gyökérnek néz vagy rosszabb esetben valami kukkolós perverznek.

Aktív témák