Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz #11527168 #42171 üzenetére

    Erről van szó, példásan jártál el. Az ilyen hülyéket hagyni kell a fenébe, az ember jó sok későbbi szenvedéstől kíméli meg magát.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • Stalker-2572

    addikt

    válasz #11527168 #42171 üzenetére

    Én igazából azt nem értem, hogy miért parázik mindenki? :DDD Olyan csajokon pörögtök, akikkel csak szivesen összejönnétek :F Se nem ismeritek eléggé őket, se nem közös múltatok nincs, házat sem viszi, gyerket se, akkor meg???! :F
    Amúgy sem kell azt bogozgatni, hogy mit mondtak meg miért. Elég a körvonalakat sejteni, hogy mit szeretnének :DDD
    Most is van egy csaj, 2 napja beszélgettünk 2 órát telefonon, mondott mindenfélét, de abból h nem rakta le a telefont 2 perc után arra következtetek h mégis lehet érdeklem. Most feltettem neki a direkt kérdést, kap 1 napot (ki vagyok kapcsolva:D).... ha ellenem dönt, ő veszít ;] ennyi

    All Black...

  • Jojo5

    őstag

    válasz #11527168 #42404 üzenetére

    nincs más csaj ilyen baj nincs.

    LCSB ezek után tuti nem leszek :U

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

  • Jojo5

    őstag

    válasz #11527168 #42772 üzenetére

    hát erre csak annyit, hogy uhh :Y nem lehet egyszerű a helyzet...

    Én fordítva jártam 1 csajjal mert működött a kémia, de ő pl nem is szakadt el, de az én storym kicsit bonyolultabb meg sok benne a vergődés :DDD

    Annyit tudok mondani haverom 3 éve van kapcsolatban ő neki szilveszterkor történt 1 ilyen, de aludt rá párat szenvedett rendesen, de most az agya helyreállt szal lehet csak ilyen fellángolás nálad is vagy nem ? :F

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

  • SzalaiG

    addikt

    válasz #11527168 #42772 üzenetére

    Remélem csak egy fellángolás! Ne cseszd el! Ez a hűség próbája!
    Szinte mindenkivel előfordul, h próbára teszi az élet. Légy erős!

  • runner 125

    nagyúr

    válasz #11527168 #42772 üzenetére

    Ez valóban nem egyszerű helyzet, mivel én is ide járok tanácsért, ezt ne vedd annak, inkább hangos gondolkodásként fogadd be. :D

    Szal', Neked 18 éves korod óta 1 párod van. Nem az lehet, h most kezded bánni a "kiélés" hiányát?! Nem tudom előtte hány párkapcsolatod volt, ez csak egy felvetés.
    Jobb helyeken kapuzárási pánikként emlegetik. :)

    Egy ilyen helyzetben - főleg idegeneknek (nekünk) - szvsz sok beleszólásunk nincs. Azzal Te is tisztában vagy, ha találkoznál a lánnyal - már pedig nem barátkozás céljából - veszélyeztetnéd a jelenlegi kapcsolatodat, pláne, ha közös volt a szimpátia, és nem illúzió (mint az én esetemben. :D :( ).

    Magadban kell mérlegelni az érzéseket, első sorban a jelenlegi párkapcsolatodat illetően, s utána meghozni a döntést.

    Többet én nem tudok segíteni, bocs. :)

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • thomeef

    őstag

    válasz #11527168 #42772 üzenetére

    24 éves vagyok, 5 éve van párom, szal 2 év múlva ott leszek mint te kb. 1 komoly kapcsolatom volt előtte, és mondhatni hogy nem éltem ki magam amennyire kellett volna. Sokszor gondolkozom ezen. 19 évesen iszonyat szerelmes voltam a mostani páromba, mondanom sem kell hogy mára már eltűnt jónéhány rózsaszín felhő, azért még akad jópár, és az a szerelem azóta átment egy iszonyat mély szeretetbe. Nálunk is rengeteg terv van már, gyerekek, közös ingatlan, közös jövő stb. Nagyon jóba vagyok a szüleivel is. Sokszor ha megyek az utcán vagy bárhol és látok egy szép lányt aki szemezik velem vagy mosolyog rám, fura lelkiismeret furdalásom lesz. Én a haverokkal buliba elvből nem járok évek óta, max sörözgetni egy-egy pub-ba. Nem merem bekockáztatni hogy kicsit többet igyak a kelleténél és tönkre tegyek mindent egy fellángolás miatt. Mert férfi vagyok, mint mindannyian, baromi szerelmesek tudunk lenni, és az jó dolog is, de nem lehet azt megcsinálni, hogy egész életben 2 évenként nőt cserélsz mert elmúlik a nagy szerelem. Nem lehetünk ilyen telhetetlenek. Nem véletlenül született meg a szám hogy " a szerelemnek múlnia kell". Azt jelenti hogy ha eljött már az életedben a nagy szerelem, az egy jó pont, de úgyis el fog múlni, viszont örök emlék lesz, és életed végéig bánni fogod ha belerondítasz most.

    Nekem gyönyörű párom van, imádom, szeretem, tisztelem, mindent megadnék érte, és sose tudnám bántani. Nem adom fel csak azért hogy újra érezzek egy kis fura érzést a gyomromban. Úgyan úgy elmúlna az a szerelem is. És egyszer élünk, az az élet rendje hogy, családot alapítsunk, gyermekeket nemzünk és büszke apák legyünk, egy gyönyörű feleség mellett. És én kétlem hogy még egyszer annyira szerelmes tudnék lenni valakibe mint akkor a páromba, csodálatos emlékek maradnak nekem már életem végéig, amellett a csodálatos nő mellett akivel ezeket az emlékeket megéltem:)

    Sokszor megnézek lányokat, visszaemlékszem olyan esetekre amiket te elmeséltél, volt, igen volt már nem egyszer, régi kalandokra is szívesen emlékszem vissza. Elgondolkodom mi lett volna ha, és mindig arra jutok hogy ennél jobban biztosan nem jártam volna jobban senkivel sem. MERT A SZERELEM ELMÚLIK! csak ezt sokan életük végéig nem merik maguknak beismerni.

    Szóval én azt tanácsolom neked, mint hasonló szituációban élő férfitársad hogy 100x, 1000x gondold át mielőtt bármit is lépsz. És becsüld meg azt amid van. értékeld át az eddigieket, és csak ha tényleg boldogtalan vagy akkor gondolkodj ilyeneken:)

    2 év múlva visszatérünk a témára :K

    [ Szerkesztve ]

    "A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

  • akos3

    addikt

    válasz #11527168 #42772 üzenetére

    Ne légy Te is olyan aki a fasza után megy és elront egy jól működő, boldog kapcsolatot! Mert azt fogod bánni és nem a 18 éves kis csajszikát. Hidd el!

    #42776) thomeef: :R

  • Ijk

    nagyúr

    válasz #11527168 #42772 üzenetére

    Megdugod, elmúlik a kémia, elfelejted.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • Ijk

    nagyúr

    válasz #11527168 #42782 üzenetére

    Foglalkozz mással, szeretkezz az asszonnyal... Az ilyen fellángolások pár nap alatt elmúlnak.
    Az meg csupán típusfüggő, hogy ha megdugod az hogyan ülepedik le a fejedben.

    Már hogy a francba ne jönnél be a jó csajoknak. 25 felett kezdünk igazán férfiasodni, jön a fénykor kisfiam. Csak nem szabad sörhasat ereszteni.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • agrarfiatal

    senior tag

    válasz #11527168 #42782 üzenetére

    Szerintem a fő gond hogy a lány csak 18 éves. Ha legalább 24 lenne talán már túl lenne azon a korszakon ami még majd csak nála most fog kezdődni (fősuli, egyetem > bulihegyek). Így nagyon kockázatos beleugrani. Lehet, hogy 2-4 évig elvagytok ő lesz 20-22 te meg keményen 30. És utánna megint ott vagy ahol a part szakad. Bár aki nem kockáztat nem is nyer.

    thomeef:
    Ezek a lányok pont nem ez a kategória. Csak őnekeik is jó a bíztonság. Itt is van amelyik többet keres mint a férje, csak a férje már vagy 10 éve a munkaerő piacon van, megtakarításai vannak, van saját háza stb. Azért így is másképp fest az ember.

    Ijk:
    "Már hogy a francba ne jönnél be a jó csajoknak. 25 felett kezdünk igazán férfiasodni, jön a fénykor kisfiam. Csak nem szabad sörhasat ereszteni."
    Így is van. Múltkor egy volt csaj osztálytársamnak montam (ő már férjnél van, + 2 gyerek is van) hogy a férfiaknak 30-40 között van a fénykoruk és akkor ha nem figyel a leányzó szét is szedik a fiatal csajok. Ezen a leányzó annyira megsértődött hogy majd a szemem akarta kikaparni.

    tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

  • akos3

    addikt

    válasz #11527168 #42798 üzenetére

    Hogy nézel ezentúl a bnőd (netán a leendő feleséged) szemébe h egy kis 18 éves tinivel megcsaltad mert épp nem bírtál magad uralkodni abban az 5 percben... :U

  • Jojo5

    őstag

    válasz #11527168 #42782 üzenetére

    Neked kell érezni mi a stájsz belül :K Olvastad a történetem és még nincs vége :( :DDD

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

  • frame>24

    addikt

    válasz #11527168 #42772 üzenetére

    (a hsz nem csak neked, hanem a többi hasonló cipőben járóknak is szól, végre vannak ilyen beírások is a topikban!)

    Szóval, erre szoktuk mondani, hogy az élet néha feltesz kérdéseket...

    Inkább azon csodálkozom, hogy csak 8 év után ért (először?) ilyen hatás!

    Nálam, amikor hosszú kihagyás után végre egy nagyon normális nővel jöttem össze, már 1-2 hónap után jöttek az újabb próbálkozások más nőktől (addig semmi, kutyának sem kellettem). Olyan is volt, hogy suliban egy csajszi konkrétan levetkőzött előttem (zárható szobában voltunk, péntek, este 6 körül, alig voltak az intézetben már) és kvázi rám mászott, illetve várta, hogy akkor ott NA... (nem volt na)

    Ezek nehéz dolgok, minél jobban működő kapcsolatban vagy, annál jobban érződik ez rajtad kívülről, és ezért annál több "támadás" ;] lesz. Ijk-nak igaza van egyébként abban, hogy "Mindenki arra vágyik ami éppen nincs." Csak itt jön be a mérlegelés, ill. a vérmérséklet/lelkület kérdése.

    Van, aki különösebb bűntudat és szenvedés nélkül ilyenkor könnyít magán az új prédával. (esetükben szerintem jobb, ha nem is mondják el soha félrelépésüket)

    Ha nem egyéjszakás vágyról van szó, akkor meg senki sem tudja, mi lehet belőle. EZ benne a szar. Ilyenkor az segít, ha tudsz róla legalább 1-2 fontos dolgot, de nem azért, mert elmentetek randizni, hanem mert véletlenül olyan munka/évfolyamtárs/stb. viszonyban vagytok, hogy megrendezés nélkül beszélgethettek, mintegy csak úgy. ( ;] )
    Nálam pl. így derült ki egy hihetetlenül vonzó csajról, hogy hitgyülis, alig van ideje élni, túlságosan kötődik még a családhoz, stb. Ebből pl. leszűrtem, hogy kb. házasság után érhetnék hozzá, harcolnom kéne a családdal a kettőnk kapcsolatáért, stb. Kell a francnak, a saját nőmmel ezerszer jobb.
    Másik csajról hasonló módon kiderült, hogy igen hülye gondolatai vannak a világról, s - bár kedves, gyönyörű, olyan, mint egy érett gyümölcs, amibe jó lenne beleharapni -, valószínűleg 1 hónapig sem húztuk volna.

    A rossz az, hogy sok ilyen lehet még.

    Szerintem akkor érdemes váltani, ha már hetek/hónapok óta kínoz a vágy, és a barátnőddel lévő semmilyen együttlét, élmény NEM tudja ezt feledtetni. Ha már hozzáérni se akarsz.
    Szóval, légy ésszel, mert a penge másik oldala, hogy az elvesztés után jöhetsz rá, mit és kit is vesztettél igazán...

    (mi amúgy 1,5 éve vagyunk együtt, én 29, ő 21(!) )

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

  • Lirion

    addikt

    válasz #11527168 #42820 üzenetére

    Ha szereted, hogy rabláncon tart a bnőd, akkor felejtsd el ezt az új kiscsajt.
    Ha nem szereted, akkor meg nem elég, ha szakítasz, viszont kérdés, hogy tudnál-e küzdeni azért, hogy a jövőben ne lehess lábtörlő. Ha nem tetszik a jövőbeli papucs-lét, akkor elgondolkozhatsz a szakításon, de változtatás nélkül később is uralkodni fognak rajtad a csajok, mint ahogy teszi most a bnöd és a másik is...

  • qantum

    senior tag

    válasz #11527168 #42772 üzenetére

    pontosan - lehet , hogy bánni fogod, de mi lesz megint nyolc év múlva ?
    ismerd meg jobban , aztán még mindig eldöntheted mi neked a jó :)

    " Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

  • #11527168

    törölt tag

    válasz #11527168 #42772 üzenetére

    Sziasztok! Alakultak a dolgok... Jó hülye vagyok, aki a fasza után ment :(( Rossz belegondolni, hogy komolyan otthagytam volna a barátnőmet emiatt a kiscsaj miatt. Szóval: a legjobb barátnője megkeresett és azt mondja, hogy belémzúgott a csaj, de VAN BARÁTJA! és tudja, hogy nekem is van valakim, ezért sem akart odajönni hozzám (meg azért mert nem "nem bírt volna magával, széttépett volna" engem)! Félne elhagyni a srácot, főleg hogy engem nem is ismer (nála lakik = ahogy levettem, eltartja a srác! 18 éves a csaj, érdekes dolog....), a barátnői viszont folyamatosan felém terelgetik (teljesen úgy beszélt a barátnője, mintha az egy eldöntött dolog lenne, hogyha elhagyja a pasiját a csaj, mi rögtön együtt leszünk.) Finoman kitudakolt egy-két dolgot rólam, persze nem vagyok hülye. Amúgy szimpatikus volt a barátnő is, úgyhogy nem lehet rossz a másik sem, de nagyon nem tetszik ez az egész nekem. Még nem voltam így, hogy egy ismeretlen csaj ennyi mindent beleképzel egy dologba, teljesen beleképzeli magát. Igen, lehet, hogy lefeküdtem volna vele, ha úgy alakul, de az, hogy ő már mindent akar rögtön, meg már szerelmes az érthetetlen. Szerintem maga sincs tisztában vele mit akar, tisztára olyan az egész sztori mint Jojo5 fórumtársnak.

    Most úgy vagyok, hogy hanyagolom a kiscsajt, nem keresem, nem járok olyan helyre (disco) ahol összefuthatunk és így szerintem megoldódik a dolog. Amúgy ahogy kicsit tisztult a fejem avagy visszament a vér a farkamból a fejembe, már nem húz annyira az egész dolog, hogy elhagyjam a kedvesem, de szerintem lesz még itt esemény, főleg, hogy a barátnője ismer már engem. Csak nehogy letámadják a barátnőmet ezzel az egésszel :((( (pedig nem is volt semmi)

  • TheDragon007

    senior tag

    válasz #11527168 #42943 üzenetére

    El tudnám képzelni hogy az egész csak arról szól a "barátnőknek" hogy legyen az évben miről pletyizni, pl. húú hát emlékszel a Jóskára? ott hagyta az Erzsikét a Valikáért, a Valika meg Jóskáért otthagyta a Zolikáját, pedig milyen jóban voltak, már együtt is laktak, juuuuj hát hogy tehettek ilyet a szerelmekkül, jajjaj, de ők biztosan nagyon szeretik most egymást, hihihi mit szólnál hozzá ha összehoznánk az Erzsikét a Zolikával? Juuuj szerintem naon örülnének, és igy már ők sem lennének egyedül, hűűű mi milyen cukikák is vagyunk, puszcsizzunk is, ÉÉÉn is szerizlek téged is! ;]

    Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

  • qantum

    senior tag

    válasz #11527168 #42943 üzenetére

    meg kellett volna először a barátnőjét, ha már úgy is ott volt, aztán a csajt , és már tiszta is lenne a fejed, és maradna két szép emlék :D

    " Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

  • orbano

    félisten

    válasz #11527168 #42943 üzenetére

    és ha letámadják a nődet akkor mi van? elmondod, hogy egy pillanatra elbizonytlanodtál, de rájöttél, hogy ez csak egy futó illúzió volt és ő kell neked. ha erre balhézik, faképnél kell kicsit hagyni had jöjjön rá maga is hogy nem volt semmi.

    A vér nem válik VAZZE!™

  • Ijk

    nagyúr

    válasz #11527168 #42943 üzenetére

    Valami tyúkeszű lehet, 18 évesen belezúg olyanba akit nem ismer. A kis 13 éves fruskákra jellemző az ilyesmi.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • TheDragon007

    senior tag

    válasz #11527168 #42955 üzenetére

    Szvsz semmit sem szeretnek igazából kerek-perec kijelenteni, mert ősidők óta beléjük van kódolva az óvatosság és gyávaság. Nekik mindenképp túl kell élniük, ezért is mentek gyűjtögetni míg a pasiknak kellett vadakkal küzdeni.

    A férfi dolga hogy észrevegye rajtuk ha valami nem kóser vagy ennek az ellenkezője, mert hogy alapból nem akarnak egyenes választ adni az ziher.

    A randi végén is azért mondják hogy jó volt mert félnek ha kimondanák amit valóban éreznek (rossz esetben azt hogy bunkó/unalmas/szerencsétlen a pasi), abból "balhé" lehetne.

    Megint csak imho: ez a biológiai kódolásnak köszönhetően a kapcsolatra is igaz. Tehát ezért tűnik úgy a pasinak hogy minden rendben volt náluk, a csaja mégis megcsalta.

    A csaj nem mondja ki egyenesen hogy ha sorozatosan hibákat vétesz, bármennyire is megpróbálod megváltoztatni és rászoktatni a nyílt őszinteségre. Neked kell észrevenni a feléd küldött jeleket, pl. kifogások a találkára, fáradtság színlelése az ágyikóban és millió ilyen dolog.

    Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

  • Jojo5

    őstag

    válasz #11527168 #43032 üzenetére

    Pénteken nem volt semmi se ami gáz volt sztem, mielőtt találkoztunk volna az exe még bepróbálkozott de lerázta persze kiakadt sírt stb... de utána volt 1 jó kis péntek esténk, még írt is utána tök ari volt stb...mondom faxa úgy néz ki minden sínen van és jó...
    Szombaton este szétcsapta magát mint a disznó persze előtte felhívott, hogy vigyáz magára meg, hogy ne haragudjak, de a "barátok" most ott vannak és mégiscsak velük szeretne lenni és mégse találkozunk szombaton...

    A "volt pasija" nem volt kinn a hétvégén szal tuti nem az kavart be...viszont azért is mentek szét mert elvileg megcsalta és ugye 1-2 ember akit barátjának hitt már rég tudott róla... kb 1 éve hülyítette a gyerek... és a "barátok" is csak most mondták el... :(

    persze nehéz feldolgozni meg minden csak akkor ez az egész akkor minek kellett neki pénteken... de most nem is tudom mi van :U

    vagy megijedt, vagy történt valami a hétvégén vagy tényleg nem tudja, hogy mit akar és ugye az osztálytársa vok és emiatt is parázik mint az állat, hogy most hogy kéne a dolgokat kezelni... :)

    még pénteken beszéltük, hogy a héten max csütörtök futunk össze hát tegnap mikor rákérdeztem, hogy mivan a csütörtök is hirtelen nem 100% :U

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz #11527168 #43015 üzenetére

    és (#43016) orbano: Hát bevallom őszintén sose nyomtam csajozós dumát, és ha láttam rajta hogy bejövök neki akkor mindig összejött a dolog, bár lehet mondtam valami csajozósat csak most nem emlékszem mert magától ment, nem tudom, az ilyen betanult dolgok sosem tetszettek, úgyis elfelejtem meg az nem én vagyok én mindig kizárólag magam adom, úgyis kiderülne a turpisság.

    Mindig annyi, szia hogy vagy, ilyesmi.. és bejött eddig persze nem mindig, úgy vagyok vele hogy akinek ennél sokkal több kell annak úgyse én kellek, meg ő se nekem tököm akar bizonyítgatni ilyen vagyok és kész.

    Mindegy szal itt most láttam hogy tetszem neki, több másodpercig összenéztünk, ez mindig jelent valamit... jót.
    Pénteken megyünk megint oda, mitn vendégek, akkor lesz megint lehetőségem amíg a többiek elvannak bár az a baj pénteken ott sokan lesznek, nem tudom mire számítsak, az biztos hoyg nem fogok berúgni ebben jó vagyok.

    Én is arra gondoltam amúgy, hogy oltok felé párat este során, tök olyan mintha kínálná a lehetőséget, aztán ha minden sínen van, akkor hazafelé menet előtt elkérem a számát, azt ennyi meglátjuk mi lesz..

    Ezt mindig elfelejtem tőletek megkérdezni: mi van akkor, ha azt válaszolja (mindegy ki) hogy bocs, de van pasim...?

    Ez az egy amivel nem igazán tudtam néha mit kezdeni...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Jojo5

    őstag

    válasz #11527168 #43056 üzenetére

    szerintem is valami ilyesmi van csak nem vágom mi a frásznak akart a pofámmal összejönni és miért volt minden jó még múlthét végefele... de ha valami változott legalább legyen benne annyi, hogy a pofám elé merjen állni... :U

    sokkal jobb ha tisztán lát az ember nem pedig így megy a sodródás és a semmittevés illetve gondolkodás bennem... :)

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Aktív témák